.

24V 12V да 5V DC-DC Чекор Надолу Конвертор, 8-40V да 5V Buck Конвертор 10A 50W Адаптер со Осигурач Водоотпорен,
Класификација на производот:

[IP67 Водоотпорен Одделение] Оваа власт регулаторот усвои топлина спроводливост органски силика гел попо

DEN 455.76
DC Buck Конвертор, 24V 12V да 5V Чекор Надолу Конвертор (Прифати DC 8-40V Влезови) 5A 25W со Осигурач Водоотпорен,
Класификација на производот:

【Buck Конвертор】Оваа DC buck конвертор 840 V да 5 V ги претвора DC 840 V во DC 5 V.Ниска потрошувачка на енергија.Напо�

DEN 311.76
LIVISN LM317 Чекор Надолу Напојување на Модулот Прилагодливи Напонски Регулатор на Текст DC 0V-30V AC 0V-22V
Класификација на производот:

Влез : DC 0 V 30 V / AC 0 V ~ 22 V , Излез : наизменична СТРУЈА 1.25 V ~ 30 V.Излезна струја : 2 A Max.Користење на двојно прил

DEN 263.76
ZGROCK 2000W Напон Конвертор Трансформатор Тешки Чекор Нагоре и Надолу Трансформатор 110V да 220V/220V да 110V
Класификација на производот:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1823.76
TJ Задниот Поклопец за Probook HP 6555B
Класификација на производот:

Сосема нов и висок квалитет.Опис : 95% Нов и висок Квалитет.Модел : Probook HP 6555 B.Ве молиме да работат под заним

DEN 986.40
Индукција Греење Модул Моќ Обезбеди Модул Грејач Бакарни Цевки Низок Напон со Серпентина
Класификација на производот:

Греење плоча со големи PCB дизајн, компонента распоред е ретко да топлина дисипација.Моќта линија дизајн

DEN 1295.76
10PCS Нови Оригинални Вистински OB2212AP OB2212 PWM Префрлување Напојување Контролер чип НАТОПИ-8
Класификација на производот:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 411.60
DC Напонски Регулатор Автомобил Трансформатор Конвертор Модул за Напојување Volt Transforme WG18‑36S2420 18‑36V
Класификација на производот:

Користење на алуминиумски легури школка и увезени висок квалитет на топлинска проводници силикони potting

DEN 1668.00
DALY BMS 8S 24V 80A LiFePO4 PCB Заштита Одбор со Рамнотежата Води Жици 3.2 V Батерија Заштита Модул Smart BMS
Класификација на производот:

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 66 A(AMP) и ќе �

DEN 239.76
10PCS Автентични TL5001ACDR TL5001ACDRG4 Свила Екран 5001AC Зголеми/Buck Конвертор SOP8
Класификација на производот:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 411.60
HI-Линк HLK-20M12 AC-DC 220 V за 12V 20w Чекор Надолу Напојување на Модулот Интелигентни Домаќинство Прекинувач
Класификација на производот:

Ултратенок, мали, индустрија е најмалиот обем.Универзална универзална влезниот напон (90 ~ 265 Vac).Ниска бра

DEN 1004.64
10PCS XL7007E1 XL7007 antihydrated DC Моќност Конвертор Нови Оригинални СОП-8
Класификација на производот:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 412.32
1000W ZVS Низок Напон Индукција Греење Одбор Модул Flyback Возачот Грејач DIY, Низок Напон Индукција Греење
Класификација на производот:

Овој дел на индукција греење користење на нисканапон DC напојување 1248 V.Максимална струја 20 A, максимална

DEN 1912.80
Recom Моќ Dc-Dc Конвертор, 5V, 0.2 A, SMD - R1SE-3.305/H2-Р
Класификација на производот:

Нема.на Излези : 1 Излезен Излезна Моќност Максимална : 1 W Излезниот Напон Output 1 : 5 V Излез Тековната Излез

DEN 411.12
-55℃~350℃ Автоматски Регулатор на Напон,SX440-Автоматско Напонски Регулатор Контролер Една Фаза AVR Генератор
Класификација на производот:

▶[ФЛЕКСИБИЛНИ ] Прилагодливи напон спектар, висок напон, стабилност, 50 и 60 се изборни ▶[ТОЧНИ]Висока отп�

DEN 1996.80
NOYITO AC да DC Прецизност DC 5V 2A 10W Напојување на Модулот AC110V 85V-265V 50 60Hz да 5V Изолирани Индустриски
Класификација на производот:

Напојување има температура заштита, во текот тековната заштита и краток спој заштита, AC85 ~ 265 V широк напо

DEN 239.52
ЗНАЧИ ДОБРО MHB75-48S05 5V 0~15A 74W DC-DC Половина-Тули Регулирани Единствен Излез Конвертор DC/DC Конвертор
Класификација на производот:

Половинатули големина (2.28"x 2.4"x 0.5") со индустриски стандард pin надвор.Dual во пакет линија...

DEN 2121.60
1Pcs Нов Модул 6ES7463-2AA00-0AA0 со Гаранција
Класификација на производот:

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 20131.20
1Pcs Нови 6Es7 322-1BP00-0AA0 Модул
Класификација на производот:

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 21662.88
ЗНАЧИ ДОБРО HSP-150-2.5 2.5 V 30A 75W Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција LED Панел Знак
Класификација на производот:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2435.52
ЗНАЧИ ДОБРО HSP-300-4.2 4.2 V 60A 252W Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција LED Панел Знак
Класификација на производот:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2188.32
12V24V Чекор-up 36V 1А-3А DC-DC Зголеми Напон Моќ Конвертор Модул Текст 9V-30V Излез 36V Константен Напон DCMWX
Класификација на производот:

Индустриски Бренд : DCMWX; Производ модел : MWX122436108 W (DL); Влезен напон : DC 9 V30 V; Излезен напон : DC 36 V; Излезна стр

DEN 1279.20
1Pcs Нови за Серво Мотори 6SL3210-5CB08-4AA0 со Гаранција
Класификација на производот:

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 20882.40
ЗНАЧИ ДОБРО HSP-300-2.8 2.8 V 60A 168W Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција LED Панел Знак
Класификација на производот:

Conformal слој.Висока ефикасност до 87%.Погодна за движење знак апликации.Заштита : Краток спој / Преоптовару

DEN 1099.20
ESV112N02SFC - 1.5 HP Lenze AC Техника SMVector Серија AC VFD NEMA 4X IP65, 240 VAC Една Фаза на Текст, 240
Класификација на производот:

1.5 HP, 6.0 Засилувачи, Lenze / AC Техника, SMVector Серија 208 240 VAC Текст, 240 VAC Излез.Еден Фаза На Текст, Три Фаза Излез

DEN 13023.36
WDR-120-24 Значи И Напојување
Класификација на производот:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2121.12
1Pcs Сосема Нов AC58-1212EX.72SHX:6010 Брза Испорака
Класификација на производот:

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1651.20
MW Значи И CLG-150-30C 30V 5A 95.150 W Единствен Излез LED Напојување со ПРЕСТАПНА
Класификација на производот:

Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Излезна струја прилагодливи излез преку кабел или внатрешни potentio

DEN 2231.52
1Pcs Сосема Нови во Кутија Фреквенција Конвертор FR-D720-7.5 К Frd720-7.5 К
Класификација на производот:

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 21116.40
ЗНАЧИ ДОБРО SKA20A-12 12V 166~1666mA 20W DC-DC Регулирани Единствен Излез Конвертор DC/DC Конвертор
Класификација на производот:

2"x1" компактна големина.Dual во линија пакет (НАТОПИ) 2 : 1 широк влезниот опсег.Заштита : Краток спој / Преоп�

DEN 993.84
1Pcs Користи MDFKSRS071-03 Тестирани во Добра Состојба за Брза Испорака
Класификација на производот:

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1596.00
Homyl 7S Моќ Ѕид Balancer PCB Модул Моќ Банка Случај 18650 29.4 V Батерија Носителот 20A 40A 50A 60A BMS Батеријата
Класификација на производот:

* Предмет Тип : Батеријата Носителот Заштита Одбор Со текотнапон за заштита на функција за да се спречи п

DEN 592.80
10PCS MP6001 MP6001DN Нови DC-DC Конвертор IC чип СОП-8 Пакет на Оригиналниот топла Продажба
Класификација на производот:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 397.44
AITRIP 5 КОМПЈУТЕРИ PDC004-PD PD Decoy Модул, USB-C PD 9V DC Фиксна Напон Моќ да Предизвика Модул 5A Тип-C Женски
Класификација на производот:

Врши PD моќ за преговарање Поддржува до 5 A.Тоа е 9 V PD decoy.Тоа може да се добие потребната напон од напојувањ

DEN 263.76
Долар се Зголеми Конвертор, DROK DC 6-30V 0-36V Чекор До Чекор Надолу 6V 12V 24V 36V Модул со LCD Боја на Екранот,
Класификација на производот:

Параметар Влезен Напон : DC 6.0030.00 V; Излезен Напон : DC 0.0036.00 V; Текст Тековната 12 A Максимална; Излезна Струја

DEN 2032.32
10PCS Увоз MP2467DN MP2467DN-LF-Z DC-DC Buck Модул MP2467 топла Продажба
Класификација на производот:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 404.88
AITRIP 5 КОМПЈУТЕРИ PDC004-PD PD Decoy Модул, USB-C PD 20V DC Фиксна Напон Моќ да Предизвика Модул 5A Тип-C
Класификација на производот:

Врши PD моќ за преговарање Поддржува до 5 A.Тоа е 20 V PD decoy.Тоа може да се добие потребната напон од напојува�

DEN 263.76
10PCS Увоз MP2467DN MP2467DN-LF-Z DC-DC Buck Модул MP2467 топла Продажба
Класификација на производот:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 404.88
10PCS Нови TD1583 TD1583PR Менаџмент на Енергија Коло Buck DC-DC Конвертор чип
Класификација на производот:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 397.44
10PCS Нови Оригинални MP020-5 MP020-5GS-Z AC-DC Конвертор Моќност чип Печ SOP7
Класификација на производот:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 397.44
AITRIP 5 КОМПЈУТЕРИ PDC004-PD PD Decoy Модул, USB-C PD 15V DC Фиксна Напон Моќ да Предизвика Модул 5A Тип-C
Класификација на производот:

Врши PD моќ за преговарање Поддржува до 5 A.Тоа е 15 V PD decoy.Тоа може да се добие потребната напон од напојува�

DEN 1610.40
10PCS AO4468 4468 Печ Нови и Оригинални LCD Моќ чип со Голема Количина, Одлична Цена и Добар Квалитет.
Класификација на производот:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 378.72
10PCS SD4841 SD4841P SD4841P67K65 Префрлување Напојување чип, Директно Победи, Нова Количина, Голема Цена.
Класификација на производот:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 404.88
AITRIP 5 КОМПЈУТЕРИ PDC004-PD PD Decoy Модул, USB-C PD 12V DC Фиксна Напон Моќ да Предизвика Модул 5A Тип-C
Класификација на производот:

Врши PD моќ за преговарање Поддржува до 5 A.Тоа е 12 V PD decoy.Тоа може да се добие потребната напон од напојува�

DEN 263.76
KNACRO MMA9555L Интелигентни Движење - уреди со покажувач на Pedometer 3-axis Забрзување Сензор Модул
Класификација на производот:

На MMA9555 L интелигентни движењеуреди со покажувач на pedometer е продолжување на MMA955x L интелигентни сензор пл�

DEN 307.20
REGVOLT Тип D Основани Приклучок Адаптер 2 во 1 Универзален Приклучок за Приклучок Адаптер CE Заверена - RoHS
Класификација на производот:

Главниот штекер на предната страна е универзален receptacle дека ги прифаќа сите видови на конектори (Вклучу

DEN 167.76
Liyeehao Универзална Американската Штекер Приклучок Адаптер, Патување Приклучок Адаптер Патнички Адаптер Патнички
Класификација на производот:

ВИСОК КВАЛИТЕТ : адаптер приклучок е направен од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и издрж

DEN 119.76
AC Кабелот за Напојување 6ft за Panasonic ТИ-50PZ77U ТИ-42PZ77U HDTV Плазма Телевизор Нови
Класификација на производот:

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Кабелот за Напојување 3 prongs САД стандард моќ кабел дизајн.Кабел Должи

DEN 95.76