.

VSTAR JDE11 120V 75W Халоген,E11 Халоген Сијалица, Топло Бела,Dimmable,Мини-Candelabra T4 Халоген Сијалица за
Класификација на производот:

Пакет од 4 Светилки 75 Вати JD E11 МиниCandelabra Халоген Сијалица, ЈАСНО, Dimmable Топло Бела 2700 K,Lumens : 780 LM,Должина : 2.0

DEN 263.76
Г4 LED Сијалица T3 JC Bi-Pin на База 3W AC/DC 12V бел ден 6000K Белата 20W-25W Халоген Сијалица Замена за Под
Класификација на производот:

Заштеда на енергија&Висок Излез : Овие G4 led светилки е само 3 w но може да достигне до 270 lumens на светлината,

DEN 215.76
Г4 LED Сијалица JC Тип Bi-Pin на База Светилки Од 1,5 W AC/DC 12V Топло Бела 3000K 10W T3 Халоген Сијалица Замена
Класификација на производот:

✔ Заштеда На Енергија.Г4 LED светилки е само 1,5 W но може да достигне до 130 lumens на светлината, Својата вашиот

DEN 311.76
Emotionlite LED Светилки, E26 Dimmable Гроздобер Lumiled Тубуларна Крушка, 40W Противвредност, Килибар Жолтеникава,
Класификација на производот:

[DIMMABLE КИЛИБАР СЈАЈ] : Нуди 300 lumens на килибар жолтеникава, удобни и релаксирачки сјај, Мазна затемнување сп

DEN 527.76
LED Светилки, Emotionlite E26 Dimmable Гроздобер Lumiled Тубуларна Крушка, 40W Противвредност, Топло Бела, 4W
Класификација на производот:

[DIMMABLE СИЈАЛИЦА] : Нуди 350 lumens на топло бела удобни и релаксирачки сјај, Мазна затемнување способности од 10

DEN 527.76
Хадсон Гроздобер LED 6W Lumiled Светилки (6 Pack) - 2700K Dimmable Топло Lightbulbs (60W Еквивалент) - E26/E27
Класификација на производот:

Гроздобер Стил Инспириран Овие lumiled светилки се достапни во 6 pack .Нашите 6w томас lumiled оригиналната led све

DEN 575.76
Ziomitus G9 Led Светилки 40W 35W Dimmable Халоген Замена,Без Треперење G9 4W Led Светилки Јасно,2700k Мека Топло
Класификација на производот:

【ИЗВЕСТУВАЊЕ ГОЛЕМИНА】Оваа 4 W LED G9 сијалица е 18.7x53.8mm / 0.7x2.1in, ве молиме проверете ја големината на вашите

DEN 623.76
Г4 LED Сијалица T3 JC Bi-Pin на База 3W AC/DC 12V Топло Бела 3000K 20W-25W Халоген Сијалица Замена за Под Кабинет
Класификација на производот:

Пониска Потрошувачка и Повисока Осветленост : Ова G4 LED светилки е само 3 W но може да достигне до 270 lumens на

DEN 215.76
6 Pack Bioluz LED Пламен Совет Candelabra LED Сијалица, Dimmable 40 Вати Лустерот Светилки 40 (користи 5W) Вати
Класификација на производот:

$580 ЗАШТЕДИ НА бокс Посветла од 40 W користење на само 5 W!Заштедува 87.5% во енергија!.ЕДИНСТВЕН ПЛАМЕН СОВЕТ

DEN 503.28
ЛЕ E12 LED Candelabra Светилки, 40W Еквивалент Тавански Вентилатор Сијалица Лустерот Светилки, дневна светлина
Класификација на производот:

Зачувување 86% на Енергија го Замени 40 W блескаво сијалица со 5.5 W LED.Со широк зрак агол, секој сијалица дав

DEN 407.76
Emotionlite LED Светилки, E26 Dimmable Гроздобер Лустерот LED Светилки (4000K Netural Бела, E26 4W Цевка Светилки/6Pack)
Класификација на производот:

[DIMMABLE СИЈАЛИЦА] : Нуди 350 lumens на неутрален бела удобни и релаксирачки сјај, Мазна затемнување способности

DEN 527.76
ЛЕ E12 LED Candelabra Светилки, 40W Еквивалент Тавански Вентилатор Сијалица Лустерот Светилки, Мека Топло Бела
Класификација на производот:

Зачувување 86% на Енергија го Замени 40 W блескаво сијалица со 5.5 W LED.Со широк зрак агол, секој сијалица дав

DEN 359.76
Г4 LED Сијалица JC Тип Bi-Pin на База Светилки Од 1,5 W AC/DC 12V Топло Бела 3000K 10W T3 Халоген Сијалица Замена
Класификација на производот:

✔ Заштеда На Енергија.Г4 LED светилки е само 1,5 W но може да достигне до 130 lumens на светлината, Својата вашиот

DEN 311.76
ACXLONG 10W R7s LED Сијалица 78mm КОЧАН со Вжарено Кул Бело 6000K 110V/220V Двојно-Заврши База J78 Линеарна
Класификација на производот:

♛ Висока Густина Боја Рендерирање : На R7 S 78mm LED сијалица има 1000 lumens, обезбедува 360 ° зрак агол, висока боја

DEN 530.40
Juno Осветлување Група T613BL Trac-Мајстор Avant Garde Ремени Линија Напон Серија, Црна Заврши
Класификација на производот:

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 3363.12
KAPATA Par56 LED Сијалица Dimmable 3000K 120° 300W Замена Халоген Par 56 Топло Бела WFL Широк Поплави Светла
Класификација на производот:

Стандард традиционалните par56 светилка форма , со дијаметар од 6.95 во / претставуваат 176.5 мм , heigth 4.62 инчи /

DEN 1872.00
ACXLONG 20W R7s LED Сијалица 118mm КОЧАН LED Светло 200W Халоген Еквивалент J Тип на База Dimmable Двојно Заврши
Класификација на производот:

♛ [Mutiple Примена] : LED 118mm J тип линеарна сијалица е идеален за floodlight замена светилки, подни светилки, работи

DEN 292.80
ACXLONG 20W R7s LED Сијалица 118mm КОЧАН LED Светло 200W Халоген Еквивалент J Тип на База Dimmable Двојно Заврши
Класификација на производот:

♛ [Mutiple Примена] : LED 118mm J тип линеарна сијалица е идеален за floodlight замена светилки, подни светилки, работи

DEN 1903.20
Mengjay 15 Компјутери LED Гроздобер Lumiled Сијалица Dimmable G80 8W LED Светло Сијалица со Вжарено, Свет Сијалица
Класификација на производот:

Оваа LED сијалица се пали при полна осветленост со 650 lumens и користи само 8 watts на енергија,60 Вати Блескаво П

DEN 1872.00
LUMINTURS 12W LED Суета Осветлување Ѕид Sconces Шминка Пред Огледало Слика Светлина Тела Црна Чиста Бела(6500K)
Класификација на производот:

Алуминиум.Увезени.Влезен Напон : AC 85 V265 V; 12 Watts.Hardwired, ѕид / површина монтирани.Емитира светла боја : Чиста

DEN 1341.60
ACXLONG Dimmable R7S LED Светилки 78mm КОЧАН LED Светилки Сијалица, AC110V/220V 10W го Замени Халоген Светилка
Класификација на производот:

♛ Висока Густина Боја Рендерирање : На R7 S 78mm LED сијалица има 1000 lumens, обезбедува 360 ° зрак агол, висока боја

DEN 619.20
HYTC 300w Соларна Led Сијалица за Итни случаи Осветлување со Далечински Управувач Погоден за Чести Испади Ноќ
Класификација на производот:

▶Интелигентни Светлина Контрола Висока Конверзија Соларен Панел : Кристален Силициум Соларен Панел,Чу

DEN 3575.76
Simba Осветлување LED G4 Сијалица (5 Pack) 1.5 W T3 20W Халоген Замена 12V AC/DC JC Bi-Pin База за Акцент Светла,
Класификација на производот:

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА ВИСОКА ИЗЛЕЗНА LED : 1.5 W, 150 Lumens, 20 W Халоген Противвредност.Низок Напон : 12 V A / C или D / C...

DEN 214.80
МОБ Осветлување 93121491 60-Вати Замена Candelabra E Мрак на Почетокот LED Светилки, 2 Count (Пакување од 1),
Класификација на производот:

Надградба на вашиот дом со сончева светлина сензор светилки : LED+ Мрак за да се Зора светилки (надворешен)

DEN 311.52
E17 LED Сијалица Dimmable Микробранова Сијалица Над Шпоретот Апаратот Замена S11 T7 40W Блескаво за Фрижидер,
Класификација на производот:

* LED Микробранова сијалица 5 W 450lm еквивалентно на 40 W 350lm блескаво сијалица, ги зачувате вашите 91% трошоци н

DEN 215.76
ILAMIQI Црвени LED Lumiled Светилки Candelabra База e12, Dimmable C35 Торпедо Форма 6W (60 w Еквивалент),Обоени
Класификација на производот:

ILAMIQI Dimmable C35 Lumiled LED филамент црвените светилки даде исклучи светло црвена светлина додека користење на 6w

DEN 263.76
Philips LED A19 SceneSwitch бел ден 3-Поставување на Сијалица: Светла/Среден/Низок (60-Вати Еквивалент) E26
Класификација на производот:

Во 9 / 3 / 1 watts на потрошувачка на енергија, светилки ќе го спаси $97.Најдобар во класата Philips Led диоди обезбед

DEN 501.36
РК Осветлување - 12V Низок Напон Текст Јасно Пламен Совет Декоративен Стил LED Сијалица 4W Candelabra E12 Завртка
Класификација на производот:

Класичната Сијалица се Погледне во Декоративни Пламен Совет Сијалица Стил со чисто Стакло Леќа 4 Вати П

DEN 1486.80
JandCase A19 E26 Боја се Менува LED Сијалица, 10W RGB+Топло+бел ден Вајт, 60W Противвредност, 900lm, 17 Бои
Класификација на производот:

17 Dimmable Боја Избори.Оваа 10 W Rgb сијалица не само што може да емитуваат боја светла, но, исто така, се емитува

DEN 407.76
2W E12 LED Фрижидер Сијалица(4 Парчиња) E12 База Мини 2W Фрижидер Светлина Топло Бела 3000K 110V Dimmable E12
Класификација на производот:

ВИСОК КВАЛИТЕТ И СОВРШЕНА ИЗВЕДБА : 2 W E12 LED Фрижидер Крушка,110 V, LED светилки со E12 база,може да достигне 120 lm

DEN 335.76
Familite R7s LED Сијалица 10W 78mm Dimmable Топло Бела 100W Халоген Противвредност, Пакување од 2...
Класификација на производот:

Дизајниран да замени 78mm волфрам халоген линеарна светилки често се наоѓаат во рефлектори.Супер Светло,

DEN 479.76
120V G4 LED Сијалица Dimmable (Не за Низок Напон 12V) 3W Пократок 20W 30W T3 T4 Халоген Еквивалент JCD Bi-Pin
Класификација на производот:

【Внимание !!!】Само за AC110 V130 V напон, ве молиме не се поврзете со 12 V24 V низок напон за напојување.Бидете си

DEN 448.56
Батерија за Итни случаи Сијалица JackonLux УЛ Наведени Батерија Управувана Сијалица Моќ Прекинување Кампување
Класификација на производот:

Исклучете, Светлината На Jackon Lux батерија сијалица работи како редовен led сијалица, кога има моќ прекинув

DEN 2104.80
Westinghouse Осветлување 3517220 40-Вати Еквивалент Ca11 Dimmable Јасно Филамент Led Сијалица со Candelabra
Класификација на производот:

Филамент дизајн обезбедува изгледаат и се чувствуваат на блескаво светилки, идеален за употреба во лус

DEN 498.48
5 Вредности* 20 КОМПЈУТЕРИ =100 КОМПЈУТЕРИ Светла 3528 1210 SMD LED Комплет Црвена/Зелена/Блу/Жолта боја/Бела
Класификација на производот:

5 Вредности* 20 КОМПЈУТЕРИ =100 КОМПЈУТЕРИ Светла 3528 1210 SMD LED Комплет Црвена / Зелена / Блу / Жолта боја / Бела 20

DEN 232.08
Sunlite 85430-ДИН LED PLV Вертикална Приклучок во Сијалица, 7 Watts (13W Еквивалент), GX23 База, 700 Lumens,
Класификација на производот:

НАДГРАДБА НА LED Надградба на вашиот GX23 база флуоресцентни светилки со најновата LED технологија.Овие бал

DEN 335.76
CRLight 6W 3200K LED Candelabra Сијалица Мека Бела 700LM Dimmable, 70W Еквивалент E12 База LED Свеќа Светилки,
Класификација на производот:

Стакло ★ ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Користење на висока ефикасност и големи големина LED чипови во filaments, п

DEN 627.00 741.12
GEZEE 15W LED Пченка Светлина, Крушка, 120 Вати Противвредност, E26 LED Светилка 1500 Lumens 4000K Неутрален-Бела,
Класификација на производот:

На температурата на работа на сијалицата е 20~45℃.На температурата на работа на сијалицата е 20~45℃.Темпера

DEN 460.80
Ascher Класичен E12 LED Candelabra Светилки, што е Еквивалентно 60W, 550 Lumens, Топло Бела 2700K, Лустерот
Класификација на производот:

Заштеди на енергија : Противвредност традиционалните 60 W Блескаво Сијалица, Ascher 5 W E12 LED Candelabra Светилки, з

DEN 383.76
CliCli G4 LED Сијалица 2W, AC/DC 12V G4 Bi-pin Крушка, 20W T3 G4 Халоген Сијалица Противвредност, 130 Лумен
Класификација на производот:

Заштеда на енергија Cli Cli G4 2 W LED сијалица, пандан на традиционалниот 20 W G4 халоген крушка, ви заштедува 90%

DEN 306.96
GEZEE 15W LED Пченка Светлина, Крушка,120 Вати Противвредност,E26 LED Светилка 1500 Lumens 6000K Јосифоски-Бела,Не-Dimmable,за
Класификација на производот:

Интензитетот : 1500 LM.Алуминиум е врежан директно, со што сијалица полесно да топлина дисипација.Ве молиме

DEN 460.80
RAYWAY Par38 LED RGB +Топло Бела центарот на Вниманието Сијалица Отворено, 30W Водоотпорен Dimmable Боја се
Класификација на производот:

❤【Мемориска Функција】 По сечење сила, светлина се сеќава на последниот режим и нивото на осветленост

DEN 527.76
LOHAS Мрак за да се Зори, Сензор за Светлина, Крушка, 6W(40Watt Еквивалент)Smart Автоматско вклучување/Исклучување
Класификација на производот:

Мрак за да се зори, light sensor : Овој сензор сијалица ќе се пали автоматски во текот на ноќта, оди надвор во те

DEN 402.96
Simba Осветлување LED G9 4 W T4 40 W Халоген Замена JCD Bi-Pin на База Сијалица за Приврзоци, Таванот Светла,
Класификација на производот:

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА ВИСОКА ИЗЛЕЗНА LED : 4 W, 380 Lumens, 40 W Халоген Противвредност.Напон : 110 V, 120 V, 130 V 90% Заштеда

DEN 283.20
Lumiled Светилки [T45 2W/4W/6W/8W] Lumiled LED светилки со Вжарено E27 Ретро Крушка, 6W
Класификација на производот:

Модел : T45 филамент светилка.Димензии : ширина 45mm*висина 110mm.Напон : 220 V.Температура на бојата : 2300 K.Светилк

DEN 247.20
Познат Стил Завртка Сијалица [T45 2W/4W/6W/8W] Lumiled LED светилки со Вжарено E27 Ретро Крушка, 4W
Класификација на производот:

Модел : T45 филамент светилка.Димензии : ширина 45mm*висина 110mm.Напон : 220 V.Температура на бојата : 2300 K.Светилк

DEN 1824.00
LED Прилагодливи Гаража Сијалица - 80W - 10,000 Lumens - 6500K - LumeGen
Класификација на производот:

Ова 4panel прилагодливи сијалица ќе го засени било стандардна сијалица и ќе ви овозможи да се прилагоди ка

DEN 588.00
Божиќ Украси За Отворен И Затворен, Предводена Пламен Сијалица Светилки E27 Треперење Емулација Клуб Фаза Диско
Класификација на производот:

*Пламен светилки се симулира природен пламен, треперење пламен светилки, без отворен пламен, безбедно и

DEN 1080.00