.

Sclafani Мелени Домати, 28 Унца (Пакување од 12)

Sclafani Мелени Домати, 28 Унца (Пакување од 12)

DEN 723.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одличен додаток на вашиот домашен сос од домати.Направени од свежо, лозата зрела домати.Вкусни, црвени домати со малку сол.Совршена текстура.Вкусна вкус и арома во секој може да се.Sclafani Мелени Домати се направени од само свежо лозата зрела целата домати, со малку сол.Нема додадена пире, домати ставете или лимонска киселина во Sclafani Мелени Домати.Ако побарувачката вистинската домати вкус ќе го добиете со Sclafani.

Главните својства