.

Свиња Носот, Ушите и Опашката Сет

Свиња Носот, Ушите и Опашката Сет

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие.МЕКА И КАДИФЕН : Секој елемент на оваа убавата розова свиња комплет е удобен за носење, од сомот завиткани headband на мека носот со еластична лента, за совршено мал pigtail.COSTUMING МОРА да ИМА : Овој комплет е идеален за cosplaying или masquerading како вашите омилени познати свиња ликови - овој комплет е толку разновиден, ќе се најде себе си носи тоа само за забава.ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ : Тестирани за деца на возраст 3+, големина за да одговара на повеќето деца и возрасни.ЗАБАВА СИТЕ-во текот на ГОДИНАТА : побегне предмети се одлични за подароци, cosplay, носии, секој ден мода, или whimsical носат сите-во текот на годината.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Дизајнирани за вас со љубов и смеа од побегне тим во Колорадо Спрингс, САД; Направени во Кина.Плаче пиш weee пиш сите на пат кон дома!Нашите Свиња Носот, Ушите и Опашката Собата е највозбудливиот начин да се облекуваат како свиња.Во една, две, три ќе може да се трансформира во една фарма пријателски домашни миленичиња! - Свиња уши headpiece - Нос - Опашка Се cutest социјална животните во партијата во Свињарската Костим за Полнење со побегне – на побегне оригиналот.Се чувствувам како на повеќето интелигентни суштество во толпата?Тогаш оваа свиња носот, ушите и опашката костим е дефинитивно за вас.Доаѓа во комплет со свинска уши headband, свиња носот и кадрава свиња опашка.Изработени од 100% полиестер со сомот и кутии.Трансформира во прилично розова piglet кога ќе се носат оваа симпатична s лесно да се носат!.Комплет вклучува velveteen покриени headband со прилог уши, velveteen кадрава опашка со велкро појас јамка и мила velveteen носот со јасно еластична рака.Прави брз, симпатична костим!.

Главните својства