.

Roamans Жените Плус Големина Faux Велур Голема Кошула Копчето Надолу

Roamans Жените Плус Големина Faux Велур Голема Кошула Копчето Надолу

DEN 653.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.ПЛУС ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме референца нашата големина на топ листите.Она што ја прави оваа кошула одлично е како мазна и лесно faux велур ткаенина е.Совршен за раслојување во текот на tee или тенк на зиморничав дена.Копчето нагоре во класична кошула со изгледаат и се чувствуваат на велур.Долги ракави, со прилагодливи копчето ракави.А-линија силуета.Две размавта џебови. 30" должина.Поли.Машина за миење.Увезени.ЗА БРЕНД : Roaman е познат за нашите модерен плус големина на облека.Ние сме го направиле тоа и нашата цел да се обезбеди облека за плус големина на жените дека не го викам "plus size" но натпревари забава стилови на актуелните модни трендови, наместо.Roaman е создава жените плус мода дека е додворувања, женски, и единствено.Roaman е совршен спој на модата, се вклопуваат и удобност, сите направени изречно за криви.

Главните својства