.

Скалило Гази за Дрвени скали, Скали Гази Тепих, Не се Лизга Затворен, 8x 30, 15Pcs, Скали Чекор Гази Скалило Тркачи Скалило Килими за Деца и Кучиња, Анти-Пропадна Подлога, ?

Скалило Гази за Дрвени скали, Скали Гази Тепих, Не се Лизга Затворен, 8x 30, 15Pcs, Скали Чекор Гази Скалило

DEN 957.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

полиестер.Високо-Квалитетни Материјали И Слободно да се Намали Ова скалило гази тепих е направен од висок квалитет на ниско-куп влакна материјал кој е безбеден и мека, не-токсични, не-исчезнува, невкусна.Можете слободно да се намали во било кој облик да се подобро прилагодени за актуелната состојба на скалило дома.Нема Потреба Лента И Лепак поддршка на ова скалило гази е направен од лепило материјал, тоа не содржи лепак и така лесно да го инсталирате, исто така, нема да има остатоци или оштетување на дрвени скали површината кога пил и стап.Без виткање, не-виткање, пет пријателски.Безбедно И Против пролизгување скапоцени подот е најчест област во куќата секојдневно.Дизајниран против пролизгување функција дава силна контрола им овозможува на ова скалило гази може да остане во подот цврсто, не само што ќе се заштити површината на скалите од гребење и оштетување, но исто така и заштита на децата и кучињата кога тие ќе нагоре и надолу по скалите.Лесно Да се Чисти скалило гази тепих материјали поддршка мие во машина.Тоа нема да биде форматот се издолжува по повеќе чистење, а задниот останува леплива.Настава Шират ова скалило гази тепих по добивањето на пакетот, чиста и сува скалило треба да го отвори патот, откине на ЈП заштитна фолија на задната страна на секоја мат.Го отвори и да се направи тоа совршено се вклопуваат на земјата.

Главните својства