.

Круна Ficus Змија Мозоци Флексибилни Грабање Алатка Канализација Коса Нула 36-Инчен Флексибилни Стигнале Земи Лента Се Користи За Да Го Зграби Ѓубре И Отстранување На

Круна Ficus Змија Мозоци Флексибилни Грабање Алатка Канализација Коса Нула 36-Инчен Флексибилни Стигнале Земи

DEN 2306.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

[СОВРШЕНА ДОЛЖИНА] Коса грабање алатка е направен од нерѓосувачки челик жица и PP пластика.Должината е 36 инчи за подобро грабање. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Вметнување на Гасоводот чистење во филтер или цевка.Тоа донесува притискање дизајн за контрола на стигнале gripper на дното.Тоа е удобно да се одржи.Тоа може да биде лесно да се опфатат со движење нагоре и надолу или looping неколку пати да кука на запушена блокада или косата.За да се избегне цевковод blockage EASY ДА ја КОРИСТИТЕ. [ЛЕСНО ДА се USESTURDY И ИЗДРЖЛИВИ] Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, добра цврстина, флексибилна контрола на дизајнот, флексибилни ликвидација на челични пролет-натоварени кабел, лесно и удобно рачка на врвот, тешки челик пролет и стигнале канџи на дното, што го прави ова Канализација чистење погоден Стигнат до сите тесни и криви местата кои се тешко да се постигне. [ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина И БЕЗБЕДНОСТ] Овој Чистење на канализација цевка е повеќе еколошки и поевтин од токсични хемиски средства за чистење канализација.Направи што повеќе грижете се-бесплатно за време на употреба, повеќе не ви требаат скапи водоводџија услуги. [СОВРШЕН ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА] ве Молиме да бидат сигурни да се купи, ако производот има проблеми со квалитетот, ве молиме ги споделите со нас, нашите производи имаат строга квалитетот и пријателски услуги на клиентите.Карактеристики : 1. Должината е 36 инчи, и цевка е целосно cleaned2. Флексибилни чистење стегачот и еластична рачка, лесен за чистење цевки се наведнува и агол области.3. Таа работи како змија, но обезбедува удобен начин да го дофати коса и лесно да го расчисти блокада.Спецификација : Име : Дренажа затнување берач чистење tool Material : PP пластика и нерѓосувачки челик wire Length : 36 inches Color : сребро и black Package содржи : 1 парче 36 инчи Серпентина канализација чистење фати.

Главните својства