.

Стандарден Мотор Производи SLS77 Stoplight Префрлате

Стандарден Мотор Производи SLS77 Stoplight Префрлате

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Земја На Потекло : Кина.Пакетот Висина На Производот Е 1.6 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 3.91 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 2.43 Инчи.Робустен дизајн и високо квалитетен материјал ги исполнуваат строгите барања на денешната професионална услуга.Нашите stoplight прекинувачи се дизајнирани за користење на месинг или високо влијание композитни живеалишта како што е наведено, за максимум перформанси и издржливост.Одликувајќи се со специјални-дизајн пролет и контакт аранжман за да се намали искрење за подолг живот.Бакарни легури проводници се обезбеди чувствувате електрична спроводливост со ниска resistive загуби.Нашите дела се 100% тестирани за да се потврди и механички и електрични префрлување перформанси.Како глобален производител на оригинална опрема за палење производи, што се одржува целосна контрола на квалитетот во текот на процесот на производство, од componentry на готовиот производ.

Главните својства