.

Motorcraft - SW6117 Префрлате

Motorcraft - SW6117 Префрлате

DEN 1522.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Пакет Димензија : 14.732 cms L x 12.192 cms W x 10.668 cms H. Земја на Потекло : КИНА.Одговара тип : Возило се Специфични.Вклучени компоненти : Switch.Switch.

Главните својства