.

ТЕСТ Комбиња На Намалена Паричник

ТЕСТ Комбиња На Намалена Паричник

DEN 451.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Произведени од страна Комбиња.Еден сосема нов, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) во оригинално пакување (како што се на оригиналната кутија или торба) и/или со оригиналниот тагови спроведен.ТЕСТ Комбиња Падна На Паричник.Trifold паричникот; checkerboard детали со контраст трим; велкро затворање; бил џеб; велкро монета џеб; картичка слотови; мрежа I. D. џеб. 100% cotton.By Комбиња.

Главните својства