.

Електричен камин lilanping Вградени Украсни Core Декоративни Симулација Пламен Камин 60X12X50CM

Електричен камин lilanping Вградени Украсни Core Декоративни Симулација Пламен Камин 60X12X50CM

DEN 1804.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оригиналниот и удобен изглед на дневникот шпоретот.Обезбедува многу светли и реални пламен ефекти.Не мрсна чад, ниту оган, за повеќе енергија-штедење.Големина : 60 X12 X50 CM(cm), нема потреба да се соберат.Ве молиме следете ги инструкциите за инсталација за поврзување на напојување, овој производ не треба греење функција.Материјал : метал Топлина одбивање метод : електрични апарати за Инсталација на животната средина : ѕид-mounted Size : 60 X12 X50 CMComposition : Задебелена ладно валани челик+ 5 cm калено стакло, без рамка, нема греење функција, далечински control Note : Ова камин нема греење, ве молиме да го купат внимателно!Прирачник за мерење на овој производ, ќе има грешка на 1~ 3 cm, и упатство за мерење ќе имаат одреден нормални грешка.Сите производи слики се направени во вид.Поради разликата помеѓу светлина и го следат, ќе има некои бои, што е нормално.

Главните својства