.

AVANTEK Мини Водоотпорен Врата Свири, 2 Предаватели + 2 Plug-in приемници, кои се Вклучени, кои работат на 1000 Метри со 52 Мелодии, 5 Нивоата на Јачината на звукот & LED Блиц

AVANTEK Мини Водоотпорен Врата Свири, 2 Предаватели + 2 Plug-in приемници, кои се Вклучени, кои работат на 1000

DEN 647.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% ЗАДОВОЛСТВОТО на : Нашата AVANTEK безжична врата е одобрен од страна на FCC, CE, и Ro HS; ние им обезбеди на клиентите услуга за нашите производи и ние секогаш ќе се потрудиме да ве поддржат.ЕДНОСТАВНО ПОСТАВУВАЊЕ : Само приклучете мини ресивер во штекер и да ја поправите на предавателот на ѕид со додатоци што се предвидени; вклучува 2 навртки, 2 подлога, клучен и парче двострано сврзување tape300 M/1000 FT УЛТРА ДОЛГИ БЕЗЖИЧЕН ОПСЕГ : 1 plug-in приемник опфатени; не треба да се мешаат со други опрема во вашиот дом или оние на вашите соседи; обезбедува ти никогаш нема да пропуштите еден посетител, дури и ако се неколку соби далеку или на друг кат. 300 M/1000 FT УЛТРА ДОЛГИ БЕЗЖИЧЕН ОПСЕГ : 2 Предаватели + 2 Plug-in Корисници опфатени; не треба да се мешаат со други опрема во вашиот дом или оние на вашите соседи; обезбедува ти никогаш нема да пропуштите еден посетител, дури и ако се неколку соби далеку или на друг кат. 52 CHIMES ДА ИЗБЕРЕТЕ ОД : 1.1 во (29 mm) стерео звучник обезбедува богат и чист звук; 5 прилагодливи нивоата на јачината на звукот со максимална поставување на 115 d B; притиснете Следната или Претходната копчето за да лесно да се избере од 52 мелодии.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ПРЕДАВАТЕЛОТ : Ултра-ниска потрошувачка на енергија; користи CR2032 литиум батерија која може да се пофали 3-година максималниот животен век; IP55 dustproof и водоотпорен оценка; работи помеѓу -4 °F до 140 °F; withstands различни остри временски услови.

Главните својства