.

TENJONE Божиќ Порибување Виси Декорација Празник Украси Дома Декор Играчки, Бонбони Подарок Торба,ЛЕДЕНИТЕ Брод во Сончево време Отворено Небо Кул Сина Тон Фотографи?

TENJONE Божиќ Порибување Виси Декорација Празник Украси Дома Декор Играчки, Бонбони Подарок Торба,ЛЕДЕНИТЕ Брод

DEN 926.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

????"Пакување"2 Пакет Божиќ чорапи кои совршено се вклопуваат во зима Божиќ.Дајте му на вашиот дом чувство на топло. ????"Големината" : 17.7 инчен (L) x12.20inch (W).Дајте им на децата на незаборавни возбуда на откривање на една убава порибување исполнет со мали изненадувања. ????"Висок квалитет" Кристал сомот арктикот сомот праска кожа, ткаенина што ги прави прекрасен поглед од прозорецот или на mantel.Тоа е работа со голем број на Божиќ оркестарот стилови. ????"Одличен дизајн"Светла боја и издржливи ткаенини.На landyard на sock има добра издржливост да се одржи било која работи.Ќе се донесе вечен празник шарм на вашето семејство и канцеларии. ????"Повод"Совршен за Божиќ партија mantel, скали и врата украси, хотел, канцеларија.идеален за сите видови бонбони, мали подароци, најголема додаток на созд една возбудлива божиќ утро.Боја : Сина | Големина : 2 Пакет.

Главните својства