.

Sopzxclim женски Спортски Skorts Перформанси Активен Тенис Здолништа, Тренингот Работи Голф Здолниште Панталони со Џебови

Sopzxclim женски Спортски Skorts Перформанси Активен Тенис Здолништа, Тренингот Работи Голф Здолниште Панталони

DEN 287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ❤❤Attetion ве Молиме изберете поголем големина.Бидејќи нашата големина е Азија големина може да бидат различни од вашата големина, па со цел да имаме подобра носи утеха, барем еден~две големини поголем од нормалната големина. ❤❤Тенис здолниште е Лесен, две-слој шорцеви внатрешниот и здолниште надворешниот.Висок половината здолниште со две поделени pleats на предната и задната страна, се направи повеќе модерен и симпатична. ❤❤Погоден за спорт, играње тенис, бадминтон, голф, трчање, игра pickleball, Аеробик вежби, јога, велосипедизам, пешачење, активности на отворено, секојдневниот живот, да присуствува на партии или фестивал подароци за жените. ❤❤Тенис Здолниште е направен од високо-квалитет полиестер влакна, кои карактеристики навремено отпор и обликот на задржување.Кога го прави спортот, тоа фитили далеку вашата пот брзо, па како да се задржи вашата кожа сува и кул. ❤❤Активната здолниште е совршен избор за разни отворено вежби, како Трчање, Тенис, возење Велосипед, Голф, Cheerleading, Фитнес Тренинг, Вежби, Фитнес, Танц, и Удобно Облека, итн.Купи еден и можете да го носат на толку многу прилики, а вие не мора да се грижите за тоа што да се носат. ❤❤Добредојдовте на нашиот магазин ❤❤ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви послужи wholeheartedly. ❤❤Нашата големина работи мали, ве молиме изберете поголем големина.Големина на Табела : Големина : S __НАС : 4 __велика БРИТАНИЈА : 8 __ЕУ : 34 __Половината : 60cm/23.62" __Панталони Хип : 74cm/29.13" __Здолниште Должина : 30.5 cm/12.01" __Панталони Должина : 27.5 cm/10.83" Големина : М __НАС : 6 __велика БРИТАНИЈА : 10 __ЕУ : 36 __Половината : 64cm/25.20" __Панталони Хип : 78cm/30.71" __Здолниште Должина : 31cm/12.20" __Панталони Должина : 28cm/11.02" Големина : L __НАС : 8 __велика БРИТАНИЈА : 12 __ЕУ : 38 __Половината : 68cm/26.77" __Панталони Хип : 82cm/32.28" __Здолниште Должина : 31.5 cm/12.40" __Панталони Должина : 28.5 cm/11.22" Големина : XL __НАС : 10 __велика БРИТАНИЈА : 14 __ЕУ : 40 __Половината : 76cm/29.92" __Панталони Хип : 86cm/33.86" __Здолниште Должина : 32cm/12.60" __Панталони Должина : 29cm/11.42" Големина : XXL __НАС : 12 __велика БРИТАНИЈА : 16 __ЕУ : 42 __Половината : 76cm/29.92" __Панталони Хип : 90cm/35.43" __Здолниште Должина : 32.5 cm/12.80" __Панталони Должина : 29.5 cm/11.61" Боја : Црна | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Главните својства