.

Осигурач Асортиман и Спојување Допрете - MuHize 120 КОМПЈУТЕРИ Мини БАНКОМАТ Избрани Сечилото Осигурувачи (2А 3А 5A 7.5 А 10A 15A 20A 25A 30A 35A) + Add-a-коло ДОПРЕТЕ Адаптер + Внатрешно

Осигурач Асортиман и Спојување Допрете - MuHize 120 КОМПЈУТЕРИ Мини БАНКОМАТ Избрани Сечилото Осигурувачи (2А

DEN 258.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - Mu Hize осигурувачи асортиман кутија содржи 120 PCS најчесто се користат ножот осигурувачи тип и една осигурач менгеме.Мини 120 PCS (APM, БАНКОМАТ) : 2 A/3А/5 A/7.5 A/10 A/15 A/20 A/25 A/30 A/35 A - 12 PCS на Секој.ГОЛЕМА ЗАШТИТА - Терминали се изградени од калај е оближена со цинк за отпорност на корозија и подобрени спроводливост.Mu Hize осигурувачи направени од премиум материјали, брзи и прецизни спојување тековната да се заштити вашите возила и електрични уреди од краток спој и преоптоварување.ШИРОКО се КОРИСТИ - Mu Hize избрани осигурувачи се специјално дизајнирани за Автомобили, Камиони, спортски автомобили, Автомобили, atv настана, UTVs, Camper RV, Мотоцикли, возен парк, Голф Автомобил, Брод, Моторни, а повеќето воопшто DC апликации итн, покривање на таквите компоненти како радио, светло, пак сигнали, итн.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Боја кодирани со врежан amp оценка на врвот за брза идентификација, транспарентни куќишта за прикажување на линкот статус и брзо откривање на разнесени осигурач.Инсталација : исклучете го откопчување, отворете го fuse кутија со капак, се замени скршен осигурач.БЕСПЛАТНИ ОСИГУРАЧ PULLER - На осигурач puller е вклучен во пакетот.Тоа е полесно и побрзо да се направи замена. 100% сосема нов . 2. Plug and play на fuse кутија.Оваа листа карактеристики 120 парчиња на Сосема Нов мини БАНКОМАТ сечилото автомобил осигурувачи и еден puller алатка.и 3 парчиња на Сосема Нов add-a-спој на осигурувачот адаптери со тешки 16 мерач црвена боја жица и 3 парчиња на осигурувачот.носители.Тип : Додадете Мини-a-спој на ножот осигурач држач;Кабел Тип : Тешки 16 мерач црвена боја жица;Поддршка Осигурач : Мини БАНКОМАТ APM сечилото на осигурувачот. (оценка 1 Amp-30 Amp);100% сосема нов & висок quality Compatible со 12/24v возило електрични системи Лесно да додадете осигурач за заштита на автомобил алармот, цртичка камери,DVD player,, GPS, Мобилен телефонски апарат, итн.Одговара за Повеќето Возила (како што се автомобили, камиони, Џипови, спортски автомобили, 4 X4, чамци и RVs), Автомобил Електронски Уред (на пример : Табла камера, радар детектор, GPS, автомобил рекордер, автомобил аларм, радио, DVD плеер и други електронски уреди.),Брод (за додавање LED лента, DVD player,, GPS, радио и други електронски), GPS и Коло Дијаграм, итн.

Главните својства