.

E ECSEM Scrunchies Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Жените Фенси Еластична Хривнија Водат Мека Ткаенина Замена Wristbands Ремени за Fitbit Luxe Фитнес Тракер, Мали/Големи

E ECSEM Scrunchies Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Жените Фенси Еластична Хривнија Водат Мека Ткаенина

DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

На еластична ткаенина бенд карактеристики комбинација на функционалност и стил.Тоа е се водат хривнија зглоб бенд и се вклопува удобно без стегање.Погодна за секојдневно носење, вечер страни и за специјални прилики–и изгледа неверојатно тоа.Тоа нема тока, можете лесно да носат или полетување.Сепак стил, квалитет и сè друго се сите исти.Персонализирајте го вашиот Fitbit Luxe smartwatch од страна на разни симпатична модел бендови во секојдневниот живот, совршен додаток за вашиот види.Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви технички прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Контактирајте со Продавачот" линк .Многу бои се координира со вашиот надворешен изглед.Направен од висок квалитет на Полиестер и Памук микс ткаенина и издржливи еластична бендови, мек и еластичен, и обичај големина за да се вклопи во вашиот зглоб.5 инчи зглоб.КУПИТЕ СО ДОВЕРБА : E ECSEM Fitbit Luxe бендови, доаѓаат со 12-месечна гаранција и грижете се-бесплатна услуга.Едноставно Додадете во Кошничката за да се добие најдобар прифатлива замена бенд за вашиот Fitbit Luxe smartwatch.СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Премиум крпа+полиестер материјал со умерена мекост и парична казна craftwork направи Fitbit Luxe scrunchy бенд удобен за носење и издржливи.КОМПАТИБИЛЕН УРЕД : Сопствени дизајниран за вашето драгоцено Fitbit Luxe smartwatch.ФЛЕКСИБИЛНИ ГОЛЕМИНА : На Fitbit Luxe бендови се достапни во две големини, мала големина бендови одговара и на 4.5 инчи -Боја : 10 бои 12-МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА Ние нудиме 12-месечниот надоместок или замена гаранција за заштита.Доаѓаат со scrunchie дизајн, сит и мазна, се грижи слободен вашиот види ќе се намали.

Главните својства