.

Кој Dey Синсинати Bengals Табла специјално Издание Bobblehead МАК

Кој Dey Синсинати Bengals Табла специјално Издание Bobblehead МАК

DEN 7199.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кој Dey.Синсинати Bengals.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Кој Dey Синсинати Bengals Табла специјално Издание Bobblehead МАК.Ограничено Издание Bobblehead сосема нов во оригиналната кутија.

Главните својства