.

На Децата Место Момчиња Бебе и Деца Униформа Тесни Панталони Chino

На Децата Место Момчиња Бебе и Деца Униформа Тесни Панталони Chino

DEN 354.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Тие ќе го сакам овој стил – ќе го Сакам Ова Место.Бебе Момчиња.Hamptonred. 3 T НАС.Нога стил : Bootcut.Пораст стил : Средината на Пораст.Вредност-евтина облека и облека која е забавно и лесно да се стави заедно.

Главните својства