.

Магнетни Автомобил Телефон Планината Носителот [Силен Магнет] [Не Полначот] за Magsafe Автомобил Планината iPhone 13 12 Max Pro Мини,Samsung,Google Сите Телефони Magsafe Случај ,OTAO Воздух

Магнетни Автомобил Телефон Планината Носителот [Силен Магнет] [Не Полначот] за Magsafe Автомобил Планината iPhone

DEN 551.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Наменета за i Phone 13/12 Серија.Магнетното magsafe автомобил планината работи за i Phone 13 12 mini pro max телефони без случај/со magsafe случај и други магнет случаи.Забелешка : Ако користите нормален случај, ве молиме да се држиме метална плоча за да се добие силен магнет моќ.Работа за Сите Телефони.Автомобилот телефон носителот работи за сите телефони/обичните случаи.Ве молиме не заборавајте да се држи на matel плоча (пакет се вклучени) на задната страна на вашиот телефон или случајот,така што вашиот телефон може да биде лесно да се одржи на нашите магнетни телефон автомобил планината.Моќна Магнетна Привлечност.Вграден моќен магнет прстен но нема сигнал влијание,кое ќе вшмукување до вашиот сакан телефон цврсто без лизгање дури и преку пречки и брзо се претвора патот.Вие исто така може да го користите вашиот мобилен телефон за навигација или други функции нормално.Стабилна Воздушниот Пропустливи Клип за Повеќето Модели на Автомобили.Воздухот се пропустливи автомобил телефон планината донесува најновите пресврт-заклучување дизајн.Кога тоа менгеме пропустливи ножеви правилно, затегнете ја завртката орев на тоа,без разлика колку се тешки телефонот е,тоа нема да падне лесно.Една рака Операција& 360° Прилагодливи.Совршен квалитет топката заеднички се исти со воздух излезот клип за заклучување орев,можете лесно да флип од портрет во пејзаж со една рака.360° на ротација може да ви обезбеди со удобен агол на гледање.

Главните својства