.

JIJIAO Поправка и Замена на Делови Полнење Порта Flex Кабел за LG G Подлога 8.0 инчен / V480 Делови

JIJIAO Поправка и Замена на Делови Полнење Порта Flex Кабел за LG G Подлога 8.0 инчен / V480 Делови

DEN 717.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи добро.Одличен за по-продажба на услуги.Тоа е совршено компатибилни со.Полнење Порта Flex Кабел за LG G Подлога 8.0 инчен / V480. Pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.1. Висок квалитет на полнење порта flex кабел замена за LG G Подлога 8.0 инчен / V480.2. Замени скршен или нефункционален објект со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот уред кој може да предизвика за време на менување на замена на делови.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.

Главните својства