.

ForPro Премиум Фланелен боксери 3-Парче Масажа Лист Сет, Жалфија, за Масажа Маси, Вклучува Масажа Рамен Лист, Масажа Опремени Лист, и Масажа Опремени се Соочуваат со Ост

ForPro Премиум Фланелен боксери 3-Парче Масажа Лист Сет, Жалфија, за Масажа Маси, Вклучува Масажа Рамен Лист,

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Масажа Фланелен боксери Листови : Масажа фланелен боксери листови изработена од 100% чист памук да биде мека и издржливи.Фланелен боксери Опремени Лист и Опремени се Соочуваат со Остатокот на Корица : Екстра-фирма еластична обезбедува тесна одговара на сите стандардна големина масажа маси и масажа на лице cradles.Масажа Табела Листови : Фланелен боксери листови се двојно бранеа за брзо отстранување на лосиони, кремови, и дамки од масло.Многу Издржливи : Дизајнирани за да се повторуваат за перење.Фланелен боксери Памук 3-Парче Масажа Лист Сет Вклучува : Масажа рамен лист, масажа опремени лист, и масажа опремени се соочуваат со остатокот капак.

Главните својства