.

BWBFVPW Социјална Нарушување Скелет Унисекс Лице Прашина Устата Покрие Перат Прилагодливи Отворено Мода за Маж и Жена

BWBFVPW Социјална Нарушување Скелет Унисекс Лице Прашина Устата Покрие Перат Прилагодливи Отворено Мода за Маж

DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Крпа,Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% полиестер.Совршен за наместо на расположливиот покритие, овој лице устата поклопецот е обновливи дека ќе може да се мијат со тоа директно, тесни се вклопуваат и лесно да се носат.ЗАШТИТА УСТАТА на КОРИЦА : Еднократно штитник за Лицето.Лицето маска функција на отворање џеб за дополнителен филтер.Вметнете дополнителни филтер ако е потребно за повеќе заштита додека за ефикасно создавање на бариера за да се заштитат од околината околу вас. (Филтри не се вклучени).М-во ОБЛИК на НОС КЛИП : Овие прилагодливи лицето маска функција bendable носот жица и прилагодливи уво циклуси, па како да се создаде тесни, туку удобно се вклопуваат на многу се соочуваат со различни форми.SMART ЕЛАСТИЧНА УВО РЕМЕНИ : На Прилагодливи еластичен earloop може да се прилагоди за да одговара на сите големини, спречување на оставајќи трага на вашето лице по полетување.Совршен покрие носот на брадата, во текот на целиот ден удобност, исто така, ги задржи изгледаат стилски.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Погодна За Двете деца И возрасни Да Одат Надвор, Велосипедизам, Референци,Патува - Авион, Јавни Површини, Ослабен Имунолошки Систем, на Отворено, домашни Миленици & Пет Чешлање Итн.Исто Така Добро Украс И Модерен Објект!.Вратот Gaiter Лицето Маска Шамија Прашина Заштита од Сонце Кул Лесни Windproof Balaclavas , Дише Риболов Пешачење, Трчање Cycling STRETCH УВО ЦИКЛУСИ, СИТ FITStretch уво циклуси се овозможи совршено се вклопуваат.Се препорачува користење на придружните големина на табела со цел да се најде најдобрите големина на лицето маска за вашиот особено лицето форма и големина.Едноставен дизајн спарени со лесно на циклуси овозможи лесно и исклучува со мие лицето маска.WINDPROOF И DUSTPROOFWearing дише лицето Маска ќе биде добар избор за да го задржи вашето лице од ветрот и прашина кога ќе се направи активности на отворено.Совршен избор за возење велосипед, риболов, градинарство, прошетка, мотоциклизам, планинарење, џогирање, работи.НАЈДОБРИ GIFTFace Покрие, исто така може да биде вашиот најдобар партнер за велосипедизам, трчање, кампување, планинарење и повеќето активности на отворено.Што правиш и каде и да одите , само да се земе тоа да се спречат изгореници како ефикасно.Разноврсна лицето Маска.Ова ќе биде најдобар подарок за семејството и пријателите.НЕГА : Перење пред првата употреба.Машина за миење ладно.Не кајгана.Не сува чиста.Собори сува ниска или се постават рамен да се исуши за да се избегне собирање.Пакување : 1x Лицето Маска.

Главните својства