.

Господар Масажа Перница Опфаќа за масажа маса, 6/Пакет, Бела

Господар Масажа Перница Опфаќа за масажа маса, 6/Пакет, Бела

DEN 719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Еко Пријателски и 100% Природен Памук; Исклучување бела боја;.Се вклопува во било која големина се соочуваат со перница.Машина перат, Пред-Shrunk, Не-Pilling, Засилен Шевовите.Хипоалерген, Не-Алергиски, Машина Перат & Сува можност за Лесно се Грижи.Пакет вклучува шест висок квалитет на перница покрива.Оваа масажа табела додаток пакет вклучува шест лице перница покрива.Секоја маска има три панел дизајн кој овозможува да се вклопи удобно околу внатре и надвор од масажа табела е лице перници.На шевовите се специјално дизајнирани за да се избегне ткаенина брчките и да се обезбеди совршено удобно искуство за клиентот.Овој луксузен, 100% памук, не-алергиски, пред-shrunk покрие ќе одговара на било лице перница во моментов се направени.Клиенти љубов удобна удобност и отклонување кои се специјално дизајнирани за да се избегне ткаенина брчки.

Главните својства