.

Заврши Трактор OF1060 Нови Смазка Филтер за Agco Случај Меѓународни Harvester Гасеница, Сива

Заврши Трактор OF1060 Нови Смазка Филтер за Agco Случај Меѓународни Harvester Гасеница, Сива

DEN 315.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% нов Смазка Филтер ги исполнува ОЕМ квалитет за трактори и фарма опрема. Компатибилен Со / Замена За : Agco 2020 Трева, ZT1644 Трева, Гасеница T100 C Лифт Камион, T100 D Лифт Камион, T120 C Лифт Камион, T125 D Лифт Камион, T150 D Лифт Камион, T25 D Лифт Камион, T30 D Лифт Камион, T35 C Лифт Камион, T35 D Лифт Камион, T40 C Лифт Камион, T40 E Лифт Камион, T45 B Лифт Камион, T45 C Лифт Камион, T50 C Лифт Камион, T50 D Лифт Камион, T60 C Лифт Камион, T60 D Лифт Камион, T70 C Лифт Камион, T70 D Лифт Камион, T80 C Лифт Камион, T80 D Лифт Камион, T90 C Лифт Камион, T90 D Лифт Камион, TC100 D Лифт Камион.Нашите инженери работи во тесно партнерство со водечките фабрики да се развие електрични компоненти кои се изврши и одговара на ОЕМ стандарди.Спецификации : Смазка Филтер.

Главните својства