.

Миризливи Природни Органски Не се Токсични Соја Восок Дрвени фитил Свеќа |Долготрајни Свеќи Со Мирис Ароматерапијата Етерично Масло Луксузни Мирис за Дома Декора?

Миризливи Природни Органски Не се Токсични Соја Восок Дрвени фитил Свеќа |Долготрајни Свеќи Со Мирис Ароматерапијата

DEN 475.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спокојство|рамнотежа во ароми на чисти миризливи мириси да се повика на смиреност состојба на постоење, простор.Вечноста големите долготрајни горат време за до 60 часа за да го отворите чувства на timelessness.Бидат мирни, без стрес и да се релаксираат.Осигурување|100% пари гаранција за враќање на, како мала семејна сопственост бизнис верува во "гостин" задоволство во рок од 30 дена.Пустината 100% природен не-токсични органски соја восок направен со есенцијални масла и дрво фитил за гуши звукот и безбедно свежи дишење.Елеганција|Одлична за подарок сет за дома, жени, секој!Луксузна оркестарот за бања, спална, и кујна.Креирано од С. Мириси Ние се гордееме со нашиот мал семеен бизнис и да ги споделите со вашите љубов и ви донесе голем дел од топлината од нашиот дом твое.По тестирање со мешавина од мешавини на природни, органски, не-токсични етерични масла, ние сме горди да ви донесе во моментов со три омилени мириси за да се пополни нашиот дом.Живеење на градскиот живот, и зафатен распоред, ние дизајниран нашите органски соја восок од свеќи со дрво фитили, да се обиде да се донесе парче од мајката природа во нашите животи.Нашата цел е за одржливост, за планетата, и нашите заедници.Се надеваме дека со овие свеќи, може да им помогне на еден постигнување на мир, tranquillity, и да се релаксираат од секојдневните борби и да се биде во можност да работат кон грижата за нашата планета заедно.

Главните својства