.

Печатачи 5130CN 5130CDN Paper Size Откривање Сензор F363T CN-0F363T од EbidDealz

Печатачи 5130CN 5130CDN Paper Size Откривање Сензор F363T CN-0F363T од EbidDealz

DEN 405.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дел Број : F363 T MPN : 0 F363 T, CN-0 F363 T.Тип : Печатач Сензор.Тип На Сензор : Paper Size Откривање На Сензор.Компатибилен Модел : 5130 CN, 5130 CDN. *Брод во рок од 24 часа, освен за празници и викенди*.Печатачи 5130 CN 5130 CDN Paper Size Откривање Сензор F363 T CN-0 F363 T Од Ebid Dealz Бренд : Ebid Dealz Дел Број : F363 T MPN : 0 F363 T, CN-0 F363 T Тип : Сензор Тип на Сензор : Paper Size Откривање Сензор Компатибилен Со : Принтери Компатибилен Модел : 5130 CN, 5130 CDN Состојба : Производителот Обновена во Оваа точка ќе биде предаден, точно како што е прикажано на слики.

Главните својства