.

Ronsit Нови Хлапак/Razor Замена Фолија&Секачи за 3305, 3310, 3315, 3600, 3610, 3612, 3614, 3615, 3731, 3732, 3733, 3734, 3770, 3773, 3772, 3774, 3775, 5628, 5629, 5632, 5634, 5635

Ronsit Нови Хлапак/Razor Замена Фолија&Секачи за 3305, 3310, 3315, 3600, 3610, 3612, 3614, 3615, 3731, 3732,

DEN 1620.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Хлапак Замена Фолија и Машина за БРАУН.Нови, Лесно да се инсталира.Се Вклопува Браун Хлапак Модели : 3305, 3310, 3315, 3600, 3610, 3612, 3614, 3615, 3731, 3732, 3733, 3734, 3770, 3773, 3772, 3774, 3775, 5628, 5629, 5632, 5634, 5635. Пакетот вклучува : 1 x Фолија Екран, 1 x Замена Машина(Без пакет). 7-15 Working Дена за Испорака на САД од страна на e-пакет. - New - Име на Производ : Хлапак Замена Фолија и Машина за BRAUN - Ова е една резервни сечила , Но квалитетот е исто така добар. - Лесно да се инсталира - Чистење на жилет пред да инсталирате - ве Молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел Компатибилен со : 3305, 3310, 3315, 3600, 3610, 3612, 3614, 3615, 3731, 3732, 3733, 3734, 3770, 3773, 3772, 3774, 3775, 5628, 5629, 5632, 5634, 5635 Забелешка : Ако не сте сигурни дали вашиот компјутер може да се користи, ве молиме контактирајте со нас.Пакет се вклучени : 1 x Нови Хлапак Замена Фолија Екран, 1 x Нови Хлапак Замена Машина(Без пакет).

Главните својства