.

Јога Мат Видео Игра Контроли Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Пилатес и Подот Вежби

Јога Мат Видео Игра Контроли Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Пилатес и Подот Вежби

DEN 959.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Еко-Пријателски Материјал : Ана Cowper Јога мат е направен со TPE пријателски материјал.TPE материјал нуди најновите технолошки подобрување во однос на традиционалните јога душеци.Поскап но вреди.Уникатен Дизајн и Анти-пропадна : Јога мат карактеристики леплива не се лизга назад за влеча и контрола и уникатен дизајн на површината за да бидете мотивирани и фокусирани.Големи Димензии : 72"x 24"Дебелина : 1/4"; Тежина : 2.3 lb (Приближно).Подолг и поширок од редовните јога душеци, идеален речиси за секого.Нашите душеци доаѓаат со бесплатен торбичката и рака,можете да го носат на фитнес или каде што сакате.Совршена Изведба : 1/4" во дебелина, нуди најмногу удобно искуство за сите ниво јогиите.Двоен слој структура дизајн обезбедува оптимална потпора, одлична амортизирање и двострано не се лизга текстура, најдобро е погодна да се практикуваат многу форми на Јога.Ако јога мат има проблеми со квалитетот, исто така, ние ќе рефундирање на безусловно.Ако имате какви било прашања или проблеми, ние го поздравуваме тоа што контактирајте со нас преку E-mail.Нашата мисија е да ви обезбеди со одлична шопинг искуство.Голема Поддршка и Амортизирање : Ние само го користите BACL заверена TPE материјал за да се обезбеди амортизирање и се лизга-отпор во исто време.Око-фаќање на моделот : Уникатен дизајн, веднаш да ги споделите со вашите јога мат стане фокусот на вниманието.Лесни&Дебели Јога Мат : Овие лесни вежба јога душеци се екстра-дебели за дополнителни амортизирање на вашите зглобови треба време јога или фитнес рутина.Грижа Инструкции : на самото Место се чистат со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, Сува станот.Pls не се изложени на сонце за подолг период на време.Совети : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние се осигура стил е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните својства