.

GLOGLOW Шише Кулер Торба, Млеко Вода Изолирани Топлина Конзервирани Отворено за Складирање Торба Течење-Доказ Бебе Нега Хранење Шише Патување Tote(Сина)

GLOGLOW Шише Кулер Торба, Млеко Вода Изолирани Топлина Конзервирани Отворено за Складирање Торба Течење-Доказ

DEN 599.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесен за Употреба-Тие нема да нула, ник или оштетување на вашето бебе шишиња.Држи жешка точка топла за 3 до 4 часа.Одлично за транспорт топло млеко од самопослуга до вашиот дом, или кујната.Премиум Квалитет-Тешки најлон материјал, се сече и се пункција отпорни, Безбедно и не-токсични, отпорни на абење и отпорност, не е лесно да се оштети, и може да се користи за долго време.Производ Големина- 8 x 8 x 24cm / 3.15 x 3.15 x 9.45 инч.Лесно да се носи, држи повеќето на пазарот бебе шишиња.Изграден со здрав рачка на врвот на вреќа, која ви овозможува опција да закачите на шетач се справи како секојдневна ручек торба.Лесно да се Чисти-Целосно изолирани и течење-доказ со лесен-за-чистење обвивка.На ткаенина може да биде малку незгодно да се исчисти ако имате било млеко протекување како тоа не може да се претвори во внатрешноста од многу лесно, иако брз избрише со влажна сунѓерот изгледа да се работи.Мулти-функционални-Чувајте шише и cotainers топло или ладно со овој најлон, олово и phthalate слободни случај.Изолираната торба е совршен за чување на шише за намирници шопинг, излети, СКАРА е, на плажа, базен или како секојдневна ручек торба.Спецификација : Материјал : Nylon Optional Боја : Црвена, Сина, Розова, Беж, Црвена Роза, Matcha Green Size : Прибл. 8 * 8 * 24cm / 3.15 * 3.15 * 9.45 inch Weight : 50g Package Листа : 1 * Изолација Торба.

Главните својства

  :