.

Безжична Carplay Андроид Автомобил Стерео Андроид Авто со 4+64G PODOFO ПИ Гласовна Контрола DSP FM/AM за ФОЛКСВАГЕН Passat Голф Шкода, 7 Двоен Din на Екранот на Допир, Bluetooth 5.0 Автомоб?

Безжична Carplay Андроид Автомобил Стерео Андроид Авто со 4+64G PODOFO ПИ Гласовна Контрола DSP FM/AM за ФОЛКСВАГЕН

DEN 7919.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

1 x Радио Антена.0,врска Pin Код : 0000. 2 x 4 G антена. 2 x USB кабел за податоци.Ќе може да се разбуди на PODOFO асистент, велејќи "Еј PODOFO" да се направи многу работи, како на остварувањето на повици, навигација, играње на музика, радио, подесување и слично.Жичен Андроид Авто : .Пакет Се Вклучени : . 1 x GPS антена.Ви овозможува да се јават и парк безбедно, без оглед на ветер или дожд/ноќ или ден.Се разбира, доколку сакате, можете да го користите и оригиналниот USB кабел за податоци за да го поврзете(погодна за речиси сите iphone телефони). 1 x Ниска распределба возило моќ кабел. BT конекција за слободни раце повик, безжични bt музика поток.Се разбира, доколку сакате, можете да го користите и оригиналниот USB кабел за податоци за да го поврзете(погодна за речиси сите iphone телефони). 【Built-in GPS Навигација & WIFI/4 G Модул】Двојно din apple carpaly автомобил стерео радио со 4 G RAM меморија+64 G ROM голема меморија,По поврзување на wifi или вметнување SIM картичка, можете да одат на игра продавница за да даунлоадирате офлајн мапи или да користите онлајн мапи совршено и без проблеми,така што можете да одите каде што сакате и никогаш не се изгуби повторно.МРАВКА ПРОДОЛЖУВА : се Поврзете со автомобил радио антена (ако не антена, без жици).Кога поврзани со wifi/ "жешко" место или 4 G интернет, можете да даунлоадирате повеќе Апликации како Youtube, ПРИКЛУЧОЦИ, Tiktok, Facebook или да ја користите онлајн мапи како Waze.Светилка Контрола : се Поврзете на мала светилка во предниот дел од автомобил, за да се сврти на копчето осветлување.IPS екран на допир за стерео во автомобил,резолуција 1024x600, 2.Безжична carplay функција на овој автомобил стерео преку Bluetooth и hotpot, слободни вашите раце!.По поврзување преку USB кабел за податоци, можете да пристапите на навигација, во исто време, можете да пуштате музика, да остварувате повици, да гледате информации, како и поддршка за повеќе АВТО компатибилен софтверски апликации.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја листата на важечките модели во слика пред купување, или да побарате од нас. 1 x "ФОЛКСВАГЕН" Андроид стерео во автомобил.Таму доаѓа со AHD Rear View Camera на оваа глава единица,која е HD IP68 Водоотпорен Ноќ Визија 170 Степени, Широк Агол на Гледање Паркинг Помош на Камерата.Но, две воланот контролори треба да поврзете два кабли. 1 x Копија на камерата.Стандардно AHD слика : супер јасно, без обратен линија.ACC : Поврзете со колата детектив cable B + : Поврзете на автомобил на батеријата positive GND : Земјата на батеријата negative KEY1/ KEY2 : во Зависност од радио компатибилност со вашиот автомобил SWC, одберете една линија за да се поврзете.Можете да изберете дали да се донесе обратен помошни линија : .Вие исто така може да го симнете, инсталирајте и избришете повеќе од илјадници на android апликации во овој Андроид раководител на единицата.

Главните својства