.

ПРЕМИУМ Масажа Табела Потоплите - 31 x 71 со 5 Топлина Прилагодувања, 12 Ft Мозок и се Прегрее Заштита Систем, Масажа Табела Греење Подлога, Масажа Кревет Потоплите Дебел?

ПРЕМИУМ Масажа Табела Потоплите - 31 x 71 со 5 Топлина Прилагодувања, 12 Ft Мозок и се Прегрее Заштита Систем,

DEN 1773.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

✅ ПЕТ ТОПЛИНА ПРИЛАГОДУВАЊА ЗА СОПСТВЕНИ ТОПЛИНА - Покривање на вашите клиенти со листови не е доволно. ✅ КАКО ЛЕЖИ НА SOFTEST КРЕВЕТ - Ова затоплување масажа табела topper обезбедува врвна удобност со кадифен sherpa руно и полиестер поддршка само како овци волна.Тоа само зема максимум од три минути за да се покрие перница со топлина, дури и топлина дистрибуција низ целиот ќебе.Го користите на вашиот сопствен место, дома и/или да го вклучите во вашата бања материјали или ја даде како подарок.Ремени, исто така, се олесни лесно отстранување, за кога тоа треба да биде рака изми за чистење.Чувајте ги од чувство на ладно и лути за време на масажа сесија со Масажа Табела Потоплите Подлога.Долго мозок кој се наоѓа во склопот на долната страна на соочи лесно може да се постигне било кој штекер за погодност.Областа погодени треба да се sponged нежно, компресира помеѓу 2 крпи & шири рамен надвор да се исуши. ✅ СОВРШЕН ПОГОДНО АПАРАТОТ ЗА РЕЛАКСАЦИЈА - Не треба да се користи перница!Господар на уметноста на уживање со овие поместена руно перници со 12-метарски кабелот за напојување кој може да биде одвоен за cordless операција.Без оглед на топлина поставување, температурата е способен за прилагодување себе - тоа се враќа назад кон стандардниот по 1 час. ✅ ПРЕГРЕАТ БЕЗБЕДНОСТ ФУНКЦИЈА - Уживајте во професионална масажа или лицето сесија, без грижи.Едноставно душек доби малку екстра - можете да го избере најдобриот затоплување температура за било бањата или масажа оператор, само со притискање на едно копче.За заштита, масажа кревет потоплите карактеристики дигитални операција, која им овозможува warmers автоматско shutoff кога се користи на погрешен начин.Неговата 12-метарски долг кабелот достигне било кој штекер во соба лесно.Удобно греење нивоа може да се постигне само околу 3 минути.За складирање, само капакот на преносни потопол и место во внатрешноста на случај која може да се користи за носење.Овие топли кревети не само пријатно, но исто така и безбеден.Максимална температура на загреана баласт е прилагодлив до 45 C или 113 F. (Маса на на фотографии е на екранот цели.Масажа Табела Потоплите додава допира на погодност за својата веќе ѕвездени карактеристики.Во целост на овој 31 x 71 прашувам, исто така, обезбедува рамномерно распоредени греење за максимална корисничко искуство.Настава за локализирани soiling : Префрлете се на единица надвор и да го откачите.Тоа се чувствува само како кога бебето спие во креветчето завиткани во неговиот омилен blankie.Сите кревет warmers или масажа табела warmers обезбеди постојан проток на топлина, но не сите се направени за практично користење. ✅ ЛЕСЕН-ЗА-ЧИСТЕЊЕ на СИТ ПОКРИЕ - Уште користејќи обичен стар стандард ќебе?Префрлете се на премиум руно масажа табела warmers која функција 4 еластична бенд на секој агол за да се обезбеди совршено се вклопуваат и стабилност на полна големина масажа маси.

Главните својства