.

USB Напојува Десктоп Говорник, Мини Десктоп Компјутер Јазик Лесна Инсталација Стерео Звук со Subwoofer за за Десктоп КОМПЈУТЕР за Лаптоп(Сјајот Верзија Црна)

USB Напојува Десктоп Говорник, Мини Десктоп Компјутер Јазик Лесна Инсталација Стерео Звук со Subwoofer за за

DEN 496.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прилагодлив : Прилагодите звукот на вашиот звук со прилагодливи на јачината на звукот и бас ниво изедначување рачки за брзи поставки.Премиум Материјал : USB powerd јазик е изработен од ABS на високо квалитетни, трајни, отпорни на деформација, отпорни на боја и луксузен.Висока Компатибилност : USB кабелот за напојување и 3.5 мм ПОМОШЕН текст зголеми компатибилност и преносливоста, толку претседателот систем е лесно да инсталирате или да ги носите.Супериорни Перформанси : Јазик и subwoofers се комбинираат за да се создаде јасна звук во компактна големина.Совршен заштеда на трошоци надградби да изграден во КОМПЈУТЕРИ, лаптопи, монитори и звучници.Современ Дизајн : Безвременски стерео дизајн стерео звучници со ефикасни subwoofers даваат совршен изглед за технологија денес.Функција : 1. Супериорни Перформанси : Јазик и subwoofers се комбинираат за да се создаде јасна звук во компактна големина.Совршен заштеда на трошоци надградби да изграден во КОМПЈУТЕРИ, лаптопи, монитори и звучници.2. Висока Компатибилност : USB кабелот за напојување и 3.5 мм ПОМОШЕН текст зголеми компатибилност и преносливоста, толку претседателот систем е лесно да инсталирате или да ги носите.3. Современ Дизајн : Безвременски стерео дизајн стерео звучници со ефикасни subwoofers даваат совршен изглед за технологија денес.4. Прилагодлив : Прилагодите звукот на вашиот звук со прилагодливи на јачината на звукот и бас ниво изедначување рачки за брзи поставки.5. Премиум Материјал : USB powerd јазик е изработен од ABS на високо квалитетни, трајни, отпорни на деформација, отпорни на боја и луксузен.Како да го Користите : директна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Компјутер Speaker Material : ABSPower Набавка : USB DC 5 VFrequency : 25 Hz-20 KHz Track : 2.1 Звук Извор : 3.5 mm ПОМОШЕН Wire Degrees на Оддалеченост : >=35d BSnr : >=65d B Пакет Листа : 1 x Главниот Speaker2 x Средно Speaker1 x Прирачник за Корисникот .

Главните својства

Item Type:
 Computer Speaker
Material:
ABS
Power Supply:
USB DC 5V
Frequency:
25Hz-20KHz
Track:
2.1
Sound Source:
3.5mm AUX Wire
Degrees of Separation:
>=35dB
Snr:
>=65dB
Package List:
1 x Main Speaker2 x Secondary Speaker :
1 x User Manual  :