.

KEEPOW FlatOut Главата Алатка за & Конвертор Компатибилен Адаптер со Dyson V7 V8 V10 правосмукалки, Пакување од 2

KEEPOW FlatOut Главата Алатка за & Конвертор Компатибилен Адаптер со Dyson V7 V8 V10 правосмукалки, Пакување

DEN 462.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

ФУНКЦИОНАЛНА АЛАТКА ги артикулира за ефикасно pick-up, и е особено корисна за чистење на под низок мебел и апарати за домаќинство.НАДГРАДИ АДАПТЕР Оваа надградена црвено dyson адаптер ви овозможува да ги собере Dyson V7 или V8 со Правосмукалка, тоа се многу погодни за употреба со вашиот Dyson V7 V8 или V10. Се ПРИМЕНУВА ЗА - Овој уред е компатибилен со Dyson V8 и V7 мозок-слободен избор.ПАКЕТ Вклучува и Рамни Од алатка и адаптерот алатка за V7, V8, V10 ВАКУУМ.СОВЕТИ 30 дена за враќање на пари, 24 Часа на интернет Услуга.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да Контакт.Лесен за Употреба.Надградена брзо ослободување адаптер конвертор ви овозможува практично да ги собере flatout главата алатка или други прилози со твоите Dyson v7 v8 v10 vacuums.Ги артикулира за ефикасно pick-up, и е особено корисна за чистење на под низок мебел и апарати за домаќинство, одржите вашиот дом чист.Ве Молиме Имајте На Ум.Ова не е Dyson ОЕМ производ и не е покриена под било Dyson производителите ветуваат.На Dyson бренд имиња и логоа се регистрирани симбол на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на Dyson бренд име или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Главните својства