.

TAC Модуларен Бул Бар Компатибилен со 2019-2021 Chevy Silverado 1500 (Исклучи 2019 Silverado 1500 LD) Пикап Камион Фина Текстура Мрежа Верзија (Патент Бр.: НИ 10,315,599 B2)

TAC Модуларен Бул Бар Компатибилен со 2019-2021 Chevy Silverado 1500 (Исклучи 2019 Silverado 1500 LD) Пикап

DEN 3239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА - Обичај се вклопуваат 2019-2021 Silverado 1500 (Исклучи 2019 Silverado 1500 LD) (Исклучени Дизел Мотор со Забавува Куки Модели) (Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди fitment пред да нарачате.).ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН - TAC Предатор Бул Бар со мрежа верзија дизајн дава на вашето возило подобро дисипација на топлина ефект преку силен проток на управниот структура. (LED светло за инсталација на хардвер вклучени во комплетот).OE КВАЛИТЕТ НАПРАВЕНИ - TAC Предатор Бул Бар направен од тешки-должност на сите-челична рамка, цврсти и издржливи.Тоа е составен од пет делови, главно, да се зголеми вашиот DIY забава и опремување на вашиот камион.TAC двојна фаза фина текстура црна заврши за ' рѓа отпор и кориснички изглед!Тоа може да се обезбеди пред заштита.Тоа може да се меша со предни сензори.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Лесно топ-на инсталација.Сите хардвер монтажа и Инсталација на настава се вклучени.Тоа може да се меша со предниот браник монтирани сензори.НЕ-КАВГА ГАРАНЦИЈА - TAC 5-годишна гаранција против производствени дефекти!.Mesh плоча.LED светло монтажа голема заграда.Модуларен бул бар 1 сет.Табличка заградата.Монтажа голема заграда и хардвер.Инсталација настава. 20" LED светло ,IP67 водоотпорен стапка.Оригиналниот жици се подигнат со нож осигурач за повеќе безбедносни заштита.Модуларен бул бар 1 сет.Табличка заградата.Монтажа голема заграда и хардвер.Инсталација настава.'Рѓа Заштита.Нула Заштита.Одговара 20" LED Светло.Одговара TAC Мрежа Плоча.Лесна Инсталација.Одговара На Сите Американски Табличка.Двоен Слој.Професионална Заштита.

Главните својства