.

Шпион Скриена Камера Моќ Банка HD 1080P 10000mah Преносни Nanny Cam Мини Видео Рекордер Home Security Камера со Гравитацијата Сензор/Motion Detection/Ноќ Визија/30 Часа Континуирано Снимање/

Шпион Скриена Камера Моќ Банка HD 1080P 10000mah Преносни Nanny Cam Мини Видео Рекордер Home Security Камера

DEN 1279.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Никој не ќе забележите дека ова е камерата.Оваа камера нема камера функција, и движење откривање на чекање може да биде совршена замена за преземање на слики. Моќ банка камера со движење откривање : Ова е само скриена моќ банка камера со движење откривање на функцијата, со што автоматски евиденција кога движење е откриен.Притиснете го прекинувачот за да започнете да снимате видео. Еден за да започнете со снимање : камерата е опремена со многу едноставна операција режимот.Вие само треба да притиснете на копчето и камерата ќе започнете да снимате. "Зошто да се одбере оваа скриена моќ банка камерата? 1.Дали е ден или ноќ.Ова е вистинска 1080 P камера.Во прилог, со цел да се олесни истакнување на хуманизирано контрола, ние ги отстранивме камера камера функција и само може да снимате видео со едно копче.Зачувај вашиот простор за складирање и да се избегне некои безвредни видео записи.За време на снимањето на процесот, да се претвори камерата наопаку од 180°, видео автоматски ќе се вратите на нормален екран, и сите снимените видеа се исправени.Ретки мобилни моќ камера доаѓа со движење откривање функција, можете да се префрлите континуирано снимање на движење откривање режим со еден клуч да се спаси непотребни меморија и бескорисни видео.

Главните својства