.

USB Напојува Десктоп Говорник, Мини Десктоп Компјутер Јазик Лесна Инсталација Стерео Звук со Subwoofer за за Десктоп КОМПЈУТЕР за Лаптоп(Сјајот Верзија на Црно и Бело)

USB Напојува Десктоп Говорник, Мини Десктоп Компјутер Јазик Лесна Инсталација Стерео Звук со Subwoofer за за

DEN 1797.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прилагодлив : Прилагодите звукот на вашиот звук со прилагодливи на јачината на звукот и бас ниво изедначување рачки за брзи поставки.Премиум Материјал : USB powerd јазик е изработен од ABS на високо квалитетни, трајни, отпорни на деформација, отпорни на боја и луксузен.Висока Компатибилност : USB кабелот за напојување и 3.5 мм ПОМОШЕН текст зголеми компатибилност и преносливоста, толку претседателот систем е лесно да инсталирате или да ги носите.Супериорни Перформанси : Јазик и subwoofers се комбинираат за да се создаде јасна звук во компактна големина.Совршен заштеда на трошоци надградби да изграден во КОМПЈУТЕРИ, лаптопи, монитори и звучници.Современ Дизајн : Безвременски стерео дизајн стерео звучници со ефикасни subwoofers даваат совршен изглед за технологија денес.Функција : 1. Супериорни Перформанси : Јазик и subwoofers се комбинираат за да се создаде јасна звук во компактна големина.Совршен заштеда на трошоци надградби да изграден во КОМПЈУТЕРИ, лаптопи, монитори и звучници.2. Висока Компатибилност : USB кабелот за напојување и 3.5 мм ПОМОШЕН текст зголеми компатибилност и преносливоста, толку претседателот систем е лесно да инсталирате или да ги носите.3. Современ Дизајн : Безвременски стерео дизајн стерео звучници со ефикасни subwoofers даваат совршен изглед за технологија денес.4. Прилагодлив : Прилагодите звукот на вашиот звук со прилагодливи на јачината на звукот и бас ниво изедначување рачки за брзи поставки.5. Премиум Материјал : USB powerd јазик е изработен од ABS на високо квалитетни, трајни, отпорни на деформација, отпорни на боја и луксузен.Како да го Користите : директна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Компјутер Speaker Material : ABSPower Набавка : USB DC 5 VFrequency : 25 Hz-20 KHz Track : 2.1 Звук Извор : 3.5 mm ПОМОШЕН Wire Degrees на Оддалеченост : >=35d BSnr : >=65d B Пакет Листа : 1 x Главниот Speaker2 x Средно Speaker1 x Прирачник за Корисникот .

Главните својства

Item Type:
 Computer Speaker
Material:
ABS
Power Supply:
USB DC 5V
Frequency:
25Hz-20KHz
Track:
2.1
Sound Source:
3.5mm AUX Wire
Degrees of Separation:
>=35dB
Snr:
>=65dB
Package List:
1 x Main Speaker2 x Secondary Speaker :
1 x User Manual  :