.

NEOM - Вистински Луксуз Миризлива Свеќа, 3 Фитил | Лаванда & ружино дрво | Етерични Масла Ароматерапијата Свеќа | Мирис да се Де-Стрес

NEOM - Вистински Луксуз Миризлива Свеќа, 3 Фитил | Лаванда & ружино дрво | Етерични Масла Ароматерапијата Свеќа

DEN 1924.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЧУВСТВО НА СМИРЕНОСТ – Преземање на време да се создаде мирна е нешто што сте страстни за.На NEOM Мирис да се Де-Стрес Опсег е специјално формулиран со природен мирис кој не само што мириса прекрасно, но, исто така, помага да се донесе чувство на смиреност.ЛУКСУЗЕН ПОДАРОК – совршен подарок за некој близок; идеален за роденденски подарок, или само да се покаже дека се грижи.Занесе пријатели или семејството или навистина се себе си со нашиот Вистински Луксуз Миризлива Свеќа. 100% ПРИРОДНИ МИРИСИ – комплексна мешавина од 24 од најчиста можно етерични масла, вклучувајќи ги и лаванда, Бразилецот ружино дрво и јасмин сите стручно помеша да ви помогне да се релаксираат и развивам.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ – Овој Вистински Луксуз Миризлива Свеќа (3 фитил, 14.8 мл/420g) е страна истури со користење на 100% природен восок.КАКО ДА се КОРИСТИ Гори за минимум 2 часа, а максимум 4 часа.Скратете го фитил пред секоја употреба да не пократки од 1cm и овозможи на свеќа да се целосно базен за да се обезбеди восок изгореници рамномерно.Како што дишам релаксирачка де-стрес свеќа мирис, пракса сетат на техники на дишење.

Главните својства