.

Валери Madelyn 21 Инчен Големи Радосен Милениче Божиќ Чорапи Украси Персоналните Виси Украси со 3D Црна Мечка и Plaid за Божиќ Подароци (Пет Колекција)

Валери Madelyn 21 Инчен Големи Радосен Милениче Божиќ Чорапи Украси Персоналните Виси Украси со 3D Црна Мечка

DEN 597.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Оригиналниот Дизајн 】Валери Madelyn е мало бренд да се почитуваат оригинални дизајни.Дизајнот е инспириран од радосните 3 D домашно милениче колекција Божиќ стил.Со eyecatching 3 D црна мечка и plaid, кога овие 3 D црна мечка Божиќ чорапи се виси дома, тие навистина може да се покаже забавно и веселби.Покани вашето семејство и пријатели да се доживее овој радосен Божиќ сезона заедно на одмор. 【Премиум Квалитет】Ова злато порибување направени на кадифен и plaid, носи добра пропустливост на воздух, издржливост и удобно допир.Socking нема модели на задната страна, што го прави полесно да се откажам.Тоа е совршен за семејства со деца или домашни миленици. 【Исклучителна Изработка】 Секој socking е внимателно одбран од различни ткаенини од професионални дизајнери и потоа sewed со рака.Живописни бои и уникатен дизајн додава радосна стил на вашиот Божиќ украси. 【Апликација】Дијагонала големината на персоналните Божиќ порибување е 21 инчи, целосна големина е 11"L x 20"W (јамка не се вклучени).Мешавина на 3 D црна мечка, plaid и крзно манжетната се зголемува вредноста на чорапи, кои се совршени за на камин, полица, bookcase, трпезариска маса, по скали.Секој порибување беше обесен со Дедо поздрав картичка, која е совршена Christimas подарок за вашите пријатели и семејството. 【Повеќе Избори】Божиќ чорапи во голема мера се совпаѓаат со нашите производи како 3 D домашно милениче колекција на чорапи, елка здолниште, перница ги покрива катедрата покрива, тоалет седиште маска, Божиќ топката, венец и гарланд, итн.Валери Madelyn е меѓународен бренд кои се специјализирани во сезонски décor и подароци.Со над 20 години искуство во сезонски décor индустрија, ние се шири нашиот дизајни за сите ширум светот.Од украси да венец; од страна tinsels да чорапи, ние обезбеди симпатична, тренди, современи производи со класичен допир за сите сезони.Со нашиот динамичен дизајн тим, ние продолжуваме да се стремиме да биде на врвот сезонски décor бренд кој нуди голем дизајни со беспрекорен квалитет.Мал украс, голема љубов!.Како интегрирана бренд специјализиран во сезонски декорација, нашите бизнис постигнува сите работи, вклучувајќи истражување,проектирање,производство и маркетинг на нашите сопствени.Затоа, ние може да се задржи ниска цена и ќе биде во можност да им понуди на корисниците најдобра вредност на производите.

Главните својства