.

Ориз Екстракт Lip Balm со Ориз Трици масло, Алое & Шеј Путер и Екстракти 10 g

Ориз Екстракт Lip Balm со Ориз Трици масло, Алое & Шеј Путер и Екстракти 10 g

DEN 756.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Dermatologically тестирани Paraben слободни Минерални масла ослободени Без вештачки бои.Ориз трици масло : Antioxidantion.Алое вера : Смирување.Хидрогенизирани Растителни Масла (Дланка Кернелот изведен), Butyrospermum Parkii (Шеј Путер), Ricinus Communis (Castor) Семе на Нафта, Simmondsia Chinensis (Јојоба) Семе на Нафта, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Восок, Oryza Sativa (Ориз) Трици Масло,Oryza Sativa (Ориз) Трици Восок, Irvingia Gabonensis (Диви Манго) Кернелот Путер, Theobroma Cacao (Какао) Семе Путер, Aloe Barbadensis (Алое Вера) Leaf Екстракт.

Главните својства