.

Брада Молив Додатен за Мажите, Чешлање Брада Четка за полнење со Брада Раст Масло, Црна Брада Пен се грижи за полнење за Мажите се соочуваат со мустаќи - Ефикасно Фор

Брада Молив Додатен за Мажите, Чешлање Брада Четка за полнење со Брада Раст Масло, Црна Брада Пен се грижи за

DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

★Создаде Природни Брада : дизајн на вилушка совети за брада пенкало ви помага да се добие 3 D косата-како брада, со лесни потези и малку пополнете во празнината за природни брада изглед. ★Водоотпорен & Долготрајни : Нашата брада пенкало е нежна и противалергиски на вашата кожа, водоотпорен и трае во текот на целиот ден долго. ★Лесен за Користење : Нацртајте ги контурите на вашата брада и потоа да се пополни јазот меѓу вашата брада со лесни потези, користете четка за да го направите да изгледа повеќе физички. ★Брада Молив Додатен Комплет : Ќе дојде со брада раст масло (10 ml), брада четка, брада жилет и пинцети за подобро обликување.Совршен за полнење за нежни мажи со брада. ★Било која причина не сте задоволни со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Брада Молив Додатен за Мажите, Водоотпорен Берберот Брада Пенкало со Четка Долготрајни & Пот Доказ за Полнење за Природни Брада Изгледа, Мустаќи Обликувањето & Подобрување.Дизајн на вилушка совети за брада пенкало ви помага да се добие 3 D косата-како брада, со лесни потези и малку пополнете во празнината за природни брада изглед.Нашите брада пенкало е нежна и противалергиски на вашата кожа, водоотпорен и трае во текот на целиот ден долго.Нацртајте ги контурите на вашата брада и потоа да се пополни јазот меѓу вашата брада со лесни потези, користете четка за да го направите да изгледа повеќе физички.

Главните својства