.

Pin Опашката На Партијата Игра, Игра Постер Дојде Екстра со Опашката и Око Маски за Лице Услуги, Деца Роденден (Еднорог Стил)

Pin Опашката На Партијата Игра, Игра Постер Дојде Екстра со Опашката и Око Маски за Лице Услуги, Деца Роденден

DEN 374.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Производи вклучуваат : ќе добиете игра постер, дојде екстра со 24 рог налепници и 6 шарени око закрпи, кои можат да поддржуваат многу луѓе да играат игри заедно во партии.Квалитет на материјалот : овие pin рогот на играта плакати се направени од квалитетни ПВЦ самолепливи налепници кои може да се додадат на било каква мазна површина за бебе игра.Големина информации : масовен еднорог игра постер е 28 инчи од 21 инчи, и на 24 рог се 5 инчи, со 6.7 инчи, соодветна големина што ги прави убава игра за забава.Убав подарок : оваа голема игра во собата, купи за членови на вашето семејство или пријатели како еден убав подарок, помагајќи им да се одржи страна полна со забава, кои лесно може да го привлече вниманието на гостите.Огромен хит за забава : pin на pacifier на игра во собата е убаво за бебето туш прослави и роденденот партија, која, исто така добри како партија подароци за вашите деца и може да се применува како соба декорација, домот и декорација на ѕид декорација.Широк апликации : Овие игра поставува може да се примени за забави, родендени, ноќта на Вештерките, ноќта на Вештерките партии, игра страни, итн., исто така, може да се дели, како значаен и забава подарок, тоа е убаво за бебето туш прослави и роденден.Огромен хит за забава : Pin на pacifier на игра во собата е убаво за бебето туш прослави и роденденот партија, која, исто така добри како партија подароци за вашите деца и може да се применува како соба декорација, домот и декорација на ѕид декорација.Боја : како што е прикажано на слики Size : Игра постер : 28 x 21 инчи Рог : 6.7 x 5 инчи Боја око закрпи : 7.5 x 3,7 инчи Материјал : ПВЦ налепница Пакетот вклучува : 1 x Игра постер 24 x Рог налепници 12 x Шарени око закрпи Забелешка : бои може да постои мала разлика поради различни екрани.Погоден за лица над 14 години.

Главните својства