.

KESOTO Q6659-60175 Превоз Појас за HP DesignJet T610 Q6712A T620 CK836A T1100 Z2100 Фото Q6677A 44inch Модел Плотери & Широк Формат Печатари

KESOTO Q6659-60175 Превоз Појас за HP DesignJet T610 Q6712A T620 CK836A T1100 Z2100 Фото Q6677A 44inch Модел

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се инсталира.Сите слики се направени од вистинска објектот, ве молиме внимателно проверете го вашиот модел пред да го купат.Замена и висок квалитет,заменете го вашиот погрешни, напукнато или скршено превоз појас.Нови Плотер Превоз Вози Појас За T610 T1100 Z2100 Q6659-60175 44inch појас. 100% сосема нов и висок квалитет.Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет. - Нови Плотер Превоз Вози Појас За T610 T1100 Z2100 Q6659-60175 44inch појас. - Замена и висок квалитет,заменете го вашиот погрешни, напукнато или скршено превоз појас. - Сите фотографии се направени од вистинска објектот, ве молиме внимателно проверете го вашиот модел пред да го купат. - Лесно да се инсталира.Спецификација : - За T1100 Q6687 A - За T1100 PS Q6688 A - За T1120 CK839 A - За T1120ps CK840 A - За T610 Q6712 A - За T620 CK836 A - За Z2100 Q6677 D - За Z2100 Фото Q6677 A - За Z2100 Фото Печатач Q6677 C - За Z3100 Q6659 A - За Z3100 PS GP Q6660 A - За Z3200 Q6719 A - За Z3200 PS Q6721 APackage Вклучува : 1x Превоз Појас.

Главните својства