.

Бен СимонсTriple-Double Јавор Дрво Печати 26x11 - Горна Палуба - НБА Непотпишана Разно

Бен СимонсTriple-Double Јавор Дрво Печати 26x11 - Горна Палуба - НБА Непотпишана Разно

DEN 5999.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Горната Палуба.Категорија; НБА Непотпишана Разно.ЕКСКЛУЗИВНО UD ПРОДАВНИЦА ITEMUpper Палубата Проверено има создадено на некои од најпознатите ваков autographed сувенири наоколу.Со стабилен на најголемите спортисти, UDA е врежан доста импресивна место на пазарот.Сега UDA воведе нова линија на непотпишана сувенири кои се сигурни да се биде популарен.Ова парче е единствена Бен Симонс дизајн на печатени на природни јавор дрво и заврши со cleat за виси на ѕидот.Овој дизајн моменти Симонс " првиот кариера triple-double, кои се случиле на Октомври. 23, 2017. На 76ers точка напред заврши дека дебитант сезона со 12 трокреветни-двојки.Дизајнот вклучува callout на неговата статистика од таа ноќ 21 поени, 12 одбиените топки и 10 помага во 97-86 победа над Пистонс.Симонс заработил НБА Дебитант на Годината почести додека водат Sixers за вториот круг од Источна Конференција плејофот.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Бен Симонс сувенири.Philadelphia 76ers сувенири.

Главните својства