.

Beautylady 4 x 10 x 2 Дебела Gymnastic Мат со Носење во Рака Виткање Панел за Гимнастика, Јога, Боречки Вештини

Beautylady 4 x 10 x 2 Дебела Gymnastic Мат со Носење во Рака Виткање Панел за Гимнастика, Јога, Боречки Вештини

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Високо квалитетни и издржливи gymnastic мат, изработени од еко-пријателски материјал напредни крпа и висок квалитет на EPE пена.Набори во квартали за лесно носење и чување.Велкро на 4 рабовите за да се поврзете крај до крај и од страна на страна.Секој панел има патент, па лесно можете да го отстраните и тоа е машина перат.Вие само треба zip исклучување, поп и тоа во миење и фен, и тогаш тоа ќе биде како чисто како нови.pecial Карактеристики : Имаат рака носат појас, лесно складирање и транспорт, можете да одите каде со мат, а и никогаш нема да се чувствувате незгодно, да одат на отворено со тоа.Широко Користење : Може да се користи за различни физички активности како што се гимнастика, јога, танцување, светлината се протега, борење, боречки вештини и општо за вежбање.Beautylady gymnastic мат е дизајниран за школи, клубови, групи, тимови или поединци.Исто така, тоа е совршен за учење на основните гимнастика и вежби за деца.Спецификации на Боја : Розова & Црн Материјал : EPE Пена (Внатре) + Еко-Пријателски СТП (Надвор) се Прошири Големина : 4' x 10 "x 2" (120*300*5 cm) (Ш x L x Дебелина) Виткање Големина : 4' x 2.5' x 8" (120*75*20 cm) (Ш x L x Дебелина) Тежина : 18.5 КГ Пакет се Вклучуваат : 1 x Gymnastic Мат.

Главните својства