.

Занает-tastic - Предиво Лама Комплет - Занает Комплет Прави 1 Предиво-Завиткани Лама

Занает-tastic - Предиво Лама Комплет - Занает Комплет Прави 1 Предиво-Завиткани Лама

DEN 119.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

За завршувањето на допир, тие може да accessorize нивните лама со шарени лигамент и ќебе тие прават се со материјали за внатрешноста.Зошто Занает-tastic?Занает-tastic претставува сето она што е кул и тренди во чудесниот свет на занаети.И кога ќе им се направи, тие ќе имаат една симпатична малку лама совршен за прикажување и да ја покажат на пријатели и семејството!Ова 73-парче комплет вклучува детални инструкции, 9 парчиња од акрил филц, 20 метри од памук конец, 103 метри од акрил предиво, 46 акрилик пом poms, 1 ролна од лепило и 9 парчиња од картон – доволно за лама стои 9.Ова не-дигитален занает ги држи надвор од екранот и го става фокусот на нивната креативност и имагинација.СИМПАТИЧНА И CUDDLY ЛАМА ЗА ЉУБОВ : Оваа трендовски уметности и занаети комплет им овозможува на децата да ја изразат својата креативност како што тие се направи една симпатична 9.По завршувањето на комплет не е prob-лама за crafters со некои искуство.Тогаш тие може да направи шарени лигамент и ќебе за да додадете малку талент за нивните заврши лама.Тие се специјализирани производи, без специјална цена.На Ен Вилијамс Група Занает-tastic Предиво Лама предиво занает е голема забава за лама љубители на возраст 8+.Децата едноставно се соберат картон форма и завиткајте ја со конец.Ен Вилијамс Група е Жената која е во Сопственост компанија основана над 10 години од автомобилска инженер (и мајка) со страст за правење на работите.Уметност и занает колекции како Занает-tastic Предиво Лама го направи еден од најдобрите подароци за пред-твин (tween), твин (tween) или тинејџерски девојки.

Главните својства