.

CellElection 8 Pack Бебе Девојки Капи Топло Плетени Бебе Капи Слатка Атмосфера Бебе Turban Сомот Лакови Зимски Бебе Доенче Beanies за Деца Доенчиња Бебе Девојки 0-4 Години

CellElection 8 Pack Бебе Девојки Капи Топло Плетени Бебе Капи Слатка Атмосфера Бебе Turban Сомот Лакови Зимски

DEN 393.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сомот.Материјал : Ова топло зима beanie шапка за деца е направен од високо-квалитет на сомот и Полиестер, памук, материјали, да ги задржи на деца мека и пријатна, убава и прекрасна.Шапка Мерка : Оригинална големина-16cm(6.4 Инчен), најмногу се водат големина-26cm(10.4 Инчен).Одговараат за обемот на главата : 32-52cm.Една Големина одговара за повеќето 0-4 години расте бебиња.Дизајн : 5inch голема сомот лакови на врвот, се меша бојата тај-боја процес, додавајќи поставен мода елемент на бебето додатоци, одлична за секојдневна облека.Функција : Ова плетени beanie капа е изработена од мек и дише материјал, кои се еко-пријателски и удобно.Со својата мала тежина, оваа капа нема да предизвика притисок врз вашите деца' главата, додека одржување на топло.Practicability : Топло и еластичен, способни се движи од бебиња и мали деца за деца и деца.Има 8 различни бои да се избере.Оваа Beanie ќе биде најдобар избор за вашето бебе во ладно време.Прекрасен зимски плетење капи за деца облечен додека скијање, сноубординг, уметничко лизгање, создаваат, ангажманот, кампување, планинарење или било отворено зимски спортови и активности.Мек материјал го прави деца се чувствуваат многу топло и удобно.Спецификација : топли зимски бебе девојки капи се направени од високо-квалитет на сомот и Полиестер памук материјали.Топло и еластичен, способни се движи од бебиња и мали деца за деца и деца.Има 8 различни бои да се избере.Оваа Beanie ќе биде најдобар избор за вашето бебе во ладно време.Најдобар подарок избор за вашето бебе или пријател кој има бебе за бебе туш, роденден и семејна фотографија,Божиќ,сувенири,одмор и сл.Боја : 8 colors Size : за 5.6 инчи*6.4 inches Condition : 100% Сосема Нов.Пакет се Вклучени : 8 x Топло Плетени Бебе Капи Нашата услуга : Нашата мисија : да го реши секој условот на купувачи.Ние сакаме да им понуди на секој клиент најдобро купување искуство.Наша должност е : секој проблем ви се исполнат,само се чувствувам слободно да ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Нашата продавница : еден од одгледување на младите група,се надевам дека нашата понуда различна боја во вашиот живот.Answer : ___________________________ Note : Cell Election е бренд продавачот,една од компаниите кои произведуваат бебе и возрасни носи производи.Ние и ветуваме дека секој производ е 100% нов бренд,со висок квалитет .Секој производ има голем сет на различни бои и стилови за да изберете.Нашата убава коса додатоци би договор со вашиот интерес.

Главните својства