.

Дизни Спиење Приказни Книга Сет Пакет ~ Сет од 12 Дизни Storybook Колекција Одбор Книги Блок Кула за Деца Деца со Награда Налепници (Дизни Книги за Бебе)

Дизни Спиење Приказни Книга Сет Пакет ~ Сет од 12 Дизни Storybook Колекција Одбор Книги Блок Кула за Деца Деца

DEN 1053.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизни книги доаѓа во сет од 12 colorfully што може да се види одбор книги за бебиња и мали деца.Дизни одбор книги се мали и здрав, совршен за малку раце.Секоја книга е 10 страници и мерки 3 x 3 инчи.Овие Дизни спиење приказна книги обезбеди носивост на забава за малку читателите.12 Дизни блок книги се пластовидно, здрав одбор книги содржат слатка спиење приказни кој омилени Дизни ликови.На спиење, книгите се сместени во кулата во облик на случај со јаже рачка, која им помага на децата да ги преземат нивните омилени книги, заедно со нив, и обезбедува уредно чување.Дизни приказни вклучени во сетот се : Бамби, The Lion King, снежана, Алиса во земјата на Чудата, На Aristocats, Пепелашка, Dumbo, и 101 Dalmatians.Овие лесно може да се прочитаат, богато илустрирани Дизни книги ќе се воведе мали деца да убавините на книгите и читањето!Оваа група ги вклучува бонус Дама и Проституција и Dumbo налепници!.Дизни Спиење Приказни Книга Сет Пакет ~ Сет од 12 Дизни Storybook Колекција Одбор Книги Блок Кула за Деца Деца со Награда Налепници (Дизни Книги за Бебе).Дизни книги доаѓа во сет од 12 colorfully што може да се види одбор книги за бебиња и мали деца.Дизни одбор книги се мали и здрав, совршен за малку раце.Секоја книга е 10 страници и мерки 3 x 3 инчи.Овие Дизни спиење приказна книги обезбеди носивост на забава за малку читателите.12 Дизни блок книги се пластовидно, здрав одбор книги содржат слатка спиење приказни кој омилени Дизни ликови.На спиење, книгите се сместени во кулата во облик на случај со јаже рачка, која им помага на децата да ги преземат нивните омилени книги, заедно со нив, и обезбедува уредно чување.Дизни приказни вклучени во сетот се : Бамби, The Lion King, снежана, Алиса во земјата на Чудата, На Aristocats, Пепелашка, Dumbo, и 101 Dalmatians.Овие лесно може да се прочитаат, богато илустрирани Дизни книги ќе се воведе мали деца да убавините на книгите и читањето!Оваа група ги вклучува бонус Дама и Проституција и Dumbo налепници!.

Главните својства