.

Американскиот Стандард 7052121.002 Delancey Бања Тапа со Страна Справи и Мозоци, Полиран Хром

Американскиот Стандард 7052121.002 Delancey Бања Тапа со Страна Справи и Мозоци, Полиран Хром

DEN 1252.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Екипа месинг spout.Миење помалку 28 мм керамички диск вентил кертриџ со интегрален топла граница безбедност стоп.Дувачкиот Изградба : Трајни.Лесно да се чисти.Идеален за продолжен контакт со вода.Керамички Диск Вентил Кертриџ : Уверува животниот век на мазна се справи со работа и капе-слободен перформанси.Прилагодливи Топла Граница Безбедност Стоп : Ограничува износот на топла вода е дозволено да се мешаат со ладна.Го намалува ризикот од случајно scalding.Притисни Pop-Up Потрошувачка : Помалку делови.Се инсталира за помалку време, Нема корекција потребно - заптивки прв пат, во секое време.Доведе Слободни : Тапа содржи ≤ 0. 25% вкупно доведе содржини од пондериран просек.Инспириран од пофините поенти на класичната архитектура, Delancey Бања Тапа Колекција од Американскиот Стандард доловува рафинирани елеганција на дворци колони и возвишеното детали.Траен и по стил и перформанси, капе-слободен Delancey чешми се на располагање во прекрасна, дупка - и отпорно на гребење завршува.

Главните својства