.

TLLDX Маскирна Резервоарот Модел Воени Предмети Креативна Куршум Школка Обвивка во Облик на рачно изработени Метал Уметнички дела за Деца Божиќ Божиќ Дома Декор Под?

TLLDX Маскирна Резервоарот Модел Воени Предмети Креативна Куршум Школка Обвивка во Облик на рачно изработени

DEN 978.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Модел : должина x ширина x висина : 13.5×8.5×7.5 cm .модел скулптурата е дар на избор за собирачи.Составот на креативните куршум обвивка е добар подарок за оние кои сакаат новитет.Материјал : Алуминиум симулација куршум обвивка.Површината е галвански да се направи производ повеќе рафинирано.Electroplating зголемува отпорност на корозија на метали, ја зголемува цврстината, спречува да се носат, ја подобрува мазност и отпорност на топлина, и естетски префинета површини.Форма : На прекрасен изглед создава прекрасен поглед.Подароци : Ќе обезбеди совршен подарок за вашите пријатели, семејство или себе си, и да додадете богатство на богатството на уметноста колекција да го прослават било какви посебни и скапоцени моменти на housewarming, годишнина, роденден, ангажирање или живот.Погоден за внатрешна декорација : спална соба, дневна соба, учење, итн.Модел : должина x ширина x висина : 13.5×8.5×7.5 cm .модел скулптурата е дар на избор за собирачи.Составот на креативните куршум обвивка е добар подарок за оние кои сакаат новитет.

Главните својства