.

Ал Gionfriddo Потпишан Бруклин Затајувачите 1947 Светската Серија Фати Шапка Авто ГРБ - Autographed Капи

Ал Gionfriddo Потпишан Бруклин Затајувачите 1947 Светската Серија Фати Шапка Авто ГРБ - Autographed Капи

DEN 3714.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Категорија; Autographed Капи.Ал Gionfriddo Потпишан Бруклин Затајувачите 1947 "Фати" Шапка Autograph cbm ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Ал Gionfriddo сувенири.Бруклин Затајувачите на сувенири.

Главните својства